Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Cumartesi 94.30
Salı 94
Fark -0.300

Regl ağrılarım oluyor ara ara gelmiyor yine cee yapıp gidiyor gibi bakalım 🤷‍♀️

sibel_84 sibel_84 Mthn83 Mthn83

Gunaydın hanımlar.
Cumartesi 74,5
16 temmuz salı 75.00
Fark +500 :KK43:((((((((((((((( sibel_84 sibel_84 Mthn83 Mthn83 LenaG LenaG

Cumartesi 71,8
Bugün 72,9
Aldığım kilo -1,1
LenaG LenaG Mthn83 Mthn83 sibel_84 sibel_84

sibel_84 sibel_84 LenaG LenaG Mthn83 Mthn83

Cumartesi 88.7
Bugün 87.4
Fark -1.3

kaptanım ve diğer arkadaşlarım günaydın.

sibel_84 sibel_84 sonuç pek iç açıcı değil ama fark az hallederim inşalllah

geçen cumartesi:57,55
bugün: 57,95
fark: +400 gr almışım ( hem zaten kendi tartımın da bi 300 500 gram artı veya eksi olabileceğini esas herzamanki tartı yerimin başka bi yer olduğunu belirtmiştim ama takımlara girebilmem için evdekini atmıştm beklediğim bir sonuçtu yani bu cumartesi yeni kendi tartımla başlayacağım inşallah :) )

LenaG LenaG canım bildirim yapan arkadaslar. Bende az yatip uzanayim.Kombi bozuldu. Usta geldi. İçeride uğraşıyorlar.

kaptanım ve diğer arkadaşlarım günaydın.

sibel_84 sibel_84 sonuç pek iç açıcı değil ama fark az hallederim inşalllah

geçen cumartesi:57,55
bugün: 57,95
fark: +400 gr almışım ( hem zaten kendi tartımın da bi 300 500 gram artı veya eksi olabileceğini esas herzamanki tartı yerimin başka bi yer olduğunu belirtmiştim ama takımlara girebilmem için evdekini atmıştm beklediğim bir sonuçtu yani bu cumartesi yeni kendi tartımla başlayacağım inşallah :) )
Başka tartı olunca artı çıkman doğal canım. Cumartesiye kadar halledersin inşallah.

Herkesler nerde acaba?
Öyle yoğunum ki
Neredeyim acaba?
Karga pisliğini yemeden kızıma geldim, inşaat işi var, büyük oğlum yardım edecek, ben çocuklara bakacağım kızımla
Evdekilere kahvaltı verdik, içim kıyıla kıyıla oturuyorum
Küçük oğlum hastaneye ve ev doktoruna gidip gelecek, onu bekliyorum

Öyle yoğunum ki
Neredeyim acaba?
Karga pisliğini yemeden kızıma geldim, inşaat işi var, büyük oğlum yardım edecek, ben çocuklara bakacağım kızımla
Kolaylıklar diliyorum canım. Anne olunca herşeye yetişmeye çalışıyoruz işte.

Öyle yoğunum ki
Neredeyim acaba?
Kolay gelsin canım Allah kolaylık versin

Başınız sağolsun canım

Yok yok sonraki mesajlara baktım eksi görmüşsün

O saatte kapadiysan sıkıntı olmaz inşallah.

15 temmuzlari sevmiyorum canım. Bebeğimi kaybetmiştim.
O gece erkenden uyurum hep.

Canım başın sağolsun RABBİM çocuklarına sana uzun ömürler versin cennete kavuştursun inşallah sizi♥️💙

Kız bişi yememissin. Rakibim dişli çıktı.

Yok canım 😘bakalım bu gün tartıya nasıl yansıyacak inşallah hep birlikte çok güzel kilolar vermiş oluruz ♥️💙

Maşallah. Birde ödem yapıyor diyordun.

Kolay gelsin canım sana
Bende sabah eşimle 70 dakika yürüdük geldik. Birazdan atarım tartı sonucumu sana.

Tebrikler canım

Son düzenleme:
Sen niye strese giriyon. Strese girmesi gereken ben ile Asya
İlk kaptan olduğum zaman stresten sabaha kadar uyuyamamıştım. Gece rüyamda hep tartılıyordum😃
Aslında akşam yatarken stresim yoktu sabah 5:35 te uyandım sabah namazı kıldım. Ama yatamadım saat 8 den sonra biraz dalmışım hep stresten 😃
Şimdiye kadar bu stresten bütün kilolardan kurtulmuş olmalıydım😂

İlk kaptan olduğum zaman stresten sabaha kadar uyuyamamıştım. Gece rüyamda hep tartılıyordum😃
Aslında akşam yatarken stresim yoktu sabah 5:35 te uyandım sabah namazı kıldım. Ama yatamadım saat 8 den sonra biraz dalmışım hep stresten 😃
Şimdiye kadar bu stresten bütün kilolardan kurtulmuş olmalıydım😂
Kız seni niye bu kadar strese giriyon. :KK70:

:cry: günaydın kızlar Sabah tartılırken pili bitti gittim taktım ve acı tabloyla yüzleştim cumartesi 62.4 diye ölçen tartım bozulmuş diğer tartımı buldum çıkardım ve 63.65 farka bakın yolum ikiye katlanmış ve imkansız gibi hissediyorm😶‍🌫️😵‍💫
C.tesi 62.4
Salı 63.65
Fark +1,25 😭
A Asya89 LenaG LenaG
Benimde başıma gelmişti canım. Adet döneminde falan cumartesi tartısı ile Salı tartısı arasında 2.300 kg fazla çıkmıştım.

O hafta 2/3 akşam yemeğini cacık nane bul biber yapmıştım ve günü 16:00/17:00 arasında kapatmıştım. O hafta o fazlalıktan kurtulmuştum moralini bozma biraz dikkat et geçer 🥰

X