Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Dolma yemicektim Bi gaflete ugradım.😕

Hiç gitmiyor kilolar 5 yıl önce yediklerime dikkat ettiğimde gidiyordu. Şimdi hiç banamısın demiyor 🙁çok aç kalmam lazım buda beni sıkıyor.😒

Takımları da etkiliyorum kaç gündür bunu düşünüyorum hazırlıkta kalayım diyorum. O şekil devam edeyim.
Az az ama 3 öğün gibi denesen aç kalmadan bir bünyeyi şaşırtsan mesela nasıl olur ❤️

Herkese iyi akşamlar uykusuzlukla savaşıyorum direniyorum erkenden uyumamak için ki gece kesintisiz uyuyabileyim.

Sabahladığım için gece midem çok kazındı açılmak için kahve içip durdum
erkenden kahvaltımı yaptım
08:30 3 karabuğday patlağıyla pizza

Ara 10:30 veya 11 olabilir emin değilim avuç içi kadar leblebi 6 fındık

Aralarda sıcaktan sürekli su ve buzlu kahve

2.ara 14:00 3-4 ceviz

Akşam 18:00 4 köfte airfryerda,100 gr patates airfryerda,köz biber ve 1 bardak ayran

Saatleri yanlış hatırlıyor olabilirim sadece akşam kesin 🤭

Su 3 lt
Spor yok

ADINIZ: ( isteğe bağlı )
YAŞINIZ: 39
BOYUNUZ: 1.60
KİLONUZ: 70.2
HEDEF KİLONUZ: 57
MEDENİ DURUMUNUZ: evli
MESLEGINIZ: öğretmen
ÇOCUK SAYISI: 2
KİLO ALMA NEDENİNİZ: doğum sonrası verememek
SAĞLIK SORUNUNUZ VAR Mı: hayır
KİLO VERMEYİ İSTEME NEDENİNİZ: fit olmak

3 gündür listeye başladım ama ben de pek kıpırtı yok. yaz kendini gösteriyor 😏 listeye uyuyorum ama sadece ekstra yürüyüş yapamıyorum. malum havalar çok sıcak :110:

ADINIZ: ( isteğe bağlı )
YAŞINIZ: 39
BOYUNUZ: 1.60
KİLONUZ: 70.2
HEDEF KİLONUZ: 57
MEDENİ DURUMUNUZ: evli
MESLEGINIZ: öğretmen
ÇOCUK SAYISI: 2
KİLO ALMA NEDENİNİZ: doğum sonrası verememek
SAĞLIK SORUNUNUZ VAR Mı: hayır
KİLO VERMEYİ İSTEME NEDENİNİZ: fit olmak
Merhaba hoşgeldiniz öğretmenim sağlıkla fit olmak nasip olsun inşallah 🙏
Yarın sabah tarihli ve nickli bir tartı fotosu atabilirseniz hazırlıktan başlamış olursunuz düzenli menü paylaşımlarıyla siz de bize alışmış olursunuz ardından isterseniz yarışlara katılabilirsiniz. Haftada 2 tartı günümüz var salı ve cumartesi tam da denk geldi yarın için 🥰

Merhaba hoşgeldiniz öğretmenim sağlıkla fit olmak nasip olsun inşallah 🙏
Yarın sabah tarihli ve nickli bir tartı fotosu atabilirseniz hazırlıktan başlamış olursunuz düzenli menü paylaşımlarıyla siz de bize alışmış olursunuz ardından isterseniz yarışlara katılabilirsiniz. Haftada 2 tartı günümüz var salı ve cumartesi tam da denk geldi yarın için 🥰
Teşekkür ederim. Bir süredir gece yemelerini bıraktım ama disipline olmak için itici bir güce ihtiyaç duydum açıkçası😃 umarım sağlıkla istediğimiz kilolara ulaşırız hepimiz❤️

Herkese iyi akşamlar uykusuzlukla savaşıyorum direniyorum erkenden uyumamak için ki gece kesintisiz uyuyabileyim.

Sabahladığım için gece midem çok kazındı açılmak için kahve içip durdum
erkenden kahvaltımı yaptım
08:30 3 karabuğday patlağıyla pizza

Ara 10:30 veya 11 olabilir emin değilim avuç içi kadar leblebi 6 fındık

Aralarda sıcaktan sürekli su ve buzlu kahve

2.ara 14:00 3-4 ceviz

Akşam 18:00 4 köfte airfryerda,100 gr patates airfryerda,köz biber ve 1 bardak ayran

Saatleri yanlış hatırlıyor olabilirim sadece akşam kesin 🤭

Su 3 lt
Spor yok
Afiyet olsunnn 😇

İyi akşamlar

11.15
Kahvaltı
1 hindi füme
1 YK lor peyniri
1 tam haşlanmış yumurta

Ara öğün 13.30
Kahve+ maden suyu+ muz

Öğle 15.30
2 baget tavuk
2 salatalık

Akşam 18.30
Tavuk şiş 7-8 tane
Nane maydano roka az az
1 avuç içi kadar pide ekmek
4-5kasik mevsim salata

2.5 lt su
Halsizlik ve sıcak yüzünden hareket edemedim.🙄🫤
Hava iyice serinlesin en az 30 dk Leslie yapacağım halim olursa.

unutmabenicicegi unutmabenicicegi @Cakinin Gelini patimsilizm patimsilizm LenaG LenaG
Harika olmuş 😻 senden tek bi ricam var sagligin için... Hindi füme bizim icin cok zararliymis yaa bende gecen seneye kadatysoguk sandviclerde falan yerdim ogrenince direk bıraktım 🙄 sen de yavastan hayatindan cikarmaya baksan süper olur👌🏻😘

ya biraz kilo almışım sanırım onun üzüntüsü var içimde çok değil ama bi 500 700 gr aldım sanırım yahu iki aydır devam eden bir süreçteyim zaten niye bu hissiyat sadece niye 10 gr da olsa vermek yerine alıyorum onun üzüntüsü çok içimde bir haftadır hatta buraya 58 diye belirttim kendimi ama geçen haftalarda 57.80 dim niye alıyorum anlamıyorum ki spor hergün yapıyorum ful ağrıyor vücudum ağrı kesici içiyorum ama hamlık değil hani hergün yapıyorum e az da yiyorum bazen ara ara pilav ya da ne bileyim bi dondurma yesemde genel olarak dikkat ediyorum ama bu bir haftada 57yi gördüm diye havalara uçmuştum bu moral bozukluğuda çok etkiliyor sanırım geri 60lara çıkacağım korkusu ayy yazarken bile içim ürperdi Allahım sen koru yarabbim diyorum ama korktukçada alıyorum yaa ağlıycam artık :KK43: ödemmi ne bu anlamıyorum da ayyhh :KK43: patimsilizm patimsilizm var mı bunun bi açıklaması leyla hanım inanın aralıklı oruç yapıyorum spor hergün var arada yediğim 8 saatlik dilimde işte bazen o da ciddi anlamda bazen pilav çünkü pilava makarnaya karşı bi soğukluk geldi ama arada onları yiyorum diye hemen gelir mi yarım kilo bir kilo ben aldıkca modumda düşüyor al öğlen 30 dk lesli yaptım niye yapıyorsam diyorum içimden zaten alıyorsun bunun bi açıklaması var mıdır bilen üstüme cevap atsın lütfen :KK43: hani vücut en fazla kendini korumaya alsın amenna ama neden geçen hafta 57.80 iken bu hafta 58.80i gördüm yemiyorum da tatlı filan tutuyorum kendimi ama çok moralimi bozdu bu durum sebebinide bilemiyorum ki :KK43:
Esas iş beslenmede bitiyor canim spor sıkılasarak kas varligini koruyarak zayiflamanda etkili.. yoksa sporsuzda zayiflarsin... Sanirim vucudunu strese sokmussun aşırı yuklenerek... Spor be yapiyorsun bilmiyorum ama kendimden ornek verecek olursam her sabah 50-60 dk eliptik aksamda 1.5 -2 saat yürüyüp beslenmemi iki öğüne dusurdugumde kilom artmisti.. sonra 2 ana 2 ara öğüne cikardim beslenmemi ve sporuda eliptigi 30 dk ya indirdim 1.5-2 saatlik uzun yürüyüş yerine 1 saatlik yürü koş antrenani koydum eksilmeye basladim birde suyu 3.5 litreden 2-2.5 litreye düşürdüm... Yani iyi sandigimiz şeyleri abartmak bizi strese sokuyor sende bir kendini gozden gecir sadelesmeye çalış 🌸

X