Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Tünaydın ablacım
Stress te yapmış olabilir. Gidecek tabii ki
Stres yaptık canım, o bi kenara çok saçma sakak yiyorum
Çocuğun değerler düşüyor uçak biletlerini iptal ettik, buradayız, sebep bulamıyorlar

Hergün meyve tabağı hazırlıyorum oğluma, ömründe yemediği kadar meyve yedi, kalan ve bozulacak gibi olanları ben yiyorum
Neyse son 2 gün azami dikkat edersem, cuma ödem ve kabızlığı çözersem süper olacak

Ablam yanlış anlamazsan sen ölçü olarak mı takip etsen kendini
Mezura olarak yani. Bu kadar büyük rakamların oynamasına imkan yok bence
Ölçüde fazla çıkar canım, irileştim farkındayım, neyseki büyük beden bikaç pantolon atmamıştım, şimdi onları giyiyorum
Beslenme bozuk, bazen ağrıdan, bazen vakit bulamıyorum kendime özel bişeyler yapamıyorum, yumurta kaynatmak bile bazen işkence gibi oluyor, 6,7 merdiven insem bahçeden yeşillik toplayacağım, merdivenler gözüme büyüyor

Afiyet bal şeker şifa olsun

Günaydın hayırlı sabahlar
Ağrılar hayatımı zorluyor hicbirseye yetemiyorum
Eşim ise gidince uyuyacağım gece uyuyamadım
Kalkınca yaparım kahvaltıyi inşallah uyuyabilirsem
Bedenimin dinlenmeye ihtiyacı var
Dün ki menüyü nasıl yazsam bilmiyorum o kadar yoğun ve karışıktı ki bir taraftan misafirlere hizmet ağrılara rağmen ev işi yemek vs
Ne yediğimi ne içtiğimi bilemedim ağrılar sıcak
Hiç keyfim yok

Ben 4 sene önce çok etkisini gördüm grupta insan motive oluyor ama benim farklı bir sorunum var sanırım ya. Çözemiyorum

Günaydın canlar
9 temmuz menüsü çok çok abarttım ama psikolojik cogu

Sabah 9.30
Tam buğday ekmeği ile tost
Saat 14 de
1 tabak meyve
Şeftali kayısı armut

Aksam 18
2 kaşık.pilav
2 baget tavuk firinda
Köz patlıcan salatası
Yarım kase corba
Saat 9 da 2 top dondurma
Su2 litre Spor 8.bin adım yürüdüm
Cakinin Gelini LenaG

Ben 4 sene önce çok etkisini gördüm grupta insan motive oluyor ama benim farklı bir sorunum var sanırım ya. Çözemiyorum
ama bu şekilde bir sorunun olduğunu düşünüyorsan bence diyetisyene bir seferlik olsun bi uğra bence kan değerlerine bakar bir problemmi var tespit eder sonra belki niye veremediğini tespit edersin L leyl76

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…