Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Bence güzel oluyor ekmek yerine kahvaltıda akşam yemeği yanında altarnatif ben uzun borcum da yaptım dilimleyip saklama kabına aldım bir kaç gün yerim 🥰
Kızlar mercimek ekmeğini denediniz mi ben yaptım inanılmaz birşey geçen ay paylaştım burada sıfır un 🥰
60kiloyum 60kiloyum

İyi aksamlar herkese. Buraya yazıp yazmama konusunda cok düşündüm, yazmaya karar verdim. Ben 4 sene önce 5 aylik evliyken 6.takima katilmistim. O hesabimin sifresini va unuttuğum icin yeni hesap açtım. O dönemde 10 günlük kampa katılmıştım online diyetisyenin organize ettiği. 10 günde 2 kilo vermiştim. Hamile olduğumu öğrenince bıraktım diyeti sporu. Siteye de girmedim oyle. Simdi kizim 3 yaşında.
65le hamile kalip 82-83 civarıyken sezaryen oldum. İlk sy 6 kilo gitti, sonra onu tekrar aldim. 2 sene önce de fazla çaba gostermeden 3 haftada 82den 78'e düşmüştüm. O kiloyu korudum. Geçen sene temmuz ayında tekrar kafaya koydum. Bu arada ogretmenim, okul donemi de kacamaklsr olsa bile çaba gosterdim. Ams 1 yılda giden sadece 4-5 kilo oldu. Ben tam adapte olamadim deyip burda bir başlık açtım 11 martta, ramazanin ilk günü.kafaya koymuştum artık.76-77 kilodan 73-74 arası gidip geliyorum şimdi.
Kan tahlili verdim ama yorgunluk şikayetiyle gitmistim. Magnezyum, b12 falan bakmamis sanirim. Şimdi doktor kontrolü olmadan takviyeye başladım faydasi olur mu bilemiyorum. Okullar kapanınca daha ciddi devam edeceğim dedim. Arada bazi aksilikler vs oldu ama sporu düzenli yapsam bile eksileri goremedigimi fark ettim. Şu an ne yapacağımı, nasil bir yol izleyecegimi bilmiyorum. Benim yasadiklarimi yaşayan var mi aranızda? Nasıl çözüme ulaştınız?

Ne zamandır soracağım unutuyorum Docka nasıl ? bebekleri emin ellerde mi ? Birini almayı o kadar istedim ki eşime çok dil döktüm ama 6 kediyle olmaz dedi :KK43:
Docka iyi bebekleri malesef çoğu vefat etti 😔😔🥲bir kaçını sahiplendirdik çok üzülüyorum bu konuya gerçekten içimde yara oldu umarım iyi olanlar iyi olarak kalırlar 🥺🥺

kızlar şu an kafamda büyük ünlü uyumu ve küçük ünlü uyumu dans ediyor,anlatım bozuklukları kol geziyor derken Kanuni Sultan Süleyman Belgrad a giriyor ve 1982 anayasası temel maddeleri çınlıyor ardından ben de mutlak değerlerle savaşıyorum ve üçgen iç açılarıyla dertleşiyorum.

Bilmem vaziyetimi anlatabildim mi :KK70:
Allah'ım kolaylık versin canım. Bende gorevliyim. Cuma geri dönüş. İnşallah ödem olmaz bu sefer arkaya geçip yata yata gideceğim.

Menümü de yazıp yatayım. Kahvaltı
3 çatal yağda yumurta
1dilim tam buğday ekmeği
Bolca yeşillik tere-roka
Domates salatalık.
1 dilim beyaz peynir
1bardak çay
Ara öğün
Bir fincan türk kahvesi
1 maden suyu
Ara öğün
1 avuç fındık
Akşam
1 porsiyon tavuk.kanat
3 kaşık bulgur pilavı
Fırınlanmış sebze domates biber
Küçük bir bardak ayran
Ara öğün
13 adet kiraz
2 adet kayısı

Elhan Elhan Mthn83 Mthn83 LenaG LenaG Cakinin Gelini Cakinin Gelini

İyi aksamlar herkese. Buraya yazıp yazmama konusunda cok düşündüm, yazmaya karar verdim. Ben 4 sene önce 5 aylik evliyken 6.takima katilmistim. O hesabimin sifresini va unuttuğum icin yeni hesap açtım. O dönemde 10 günlük kampa katılmıştım online diyetisyenin organize ettiği. 10 günde 2 kilo vermiştim. Hamile olduğumu öğrenince bıraktım diyeti sporu. Siteye de girmedim oyle. Simdi kizim 3 yaşında.
65le hamile kalip 82-83 civarıyken sezaryen oldum. İlk sy 6 kilo gitti, sonra onu tekrar aldim. 2 sene önce de fazla çaba gostermeden 3 haftada 82den 78'e düşmüştüm. O kiloyu korudum. Geçen sene temmuz ayında tekrar kafaya koydum. Bu arada ogretmenim, okul donemi de kacamaklsr olsa bile çaba gosterdim. Ams 1 yılda giden sadece 4-5 kilo oldu. Ben tam adapte olamadim deyip burda bir başlık açtım 11 martta, ramazanin ilk günü.kafaya koymuştum artık.76-77 kilodan 73-74 arası gidip geliyorum şimdi.
Kan tahlili verdim ama yorgunluk şikayetiyle gitmistim. Magnezyum, b12 falan bakmamis sanirim. Şimdi doktor kontrolü olmadan takviyeye başladım faydasi olur mu bilemiyorum. Okullar kapanınca daha ciddi devam edeceğim dedim. Arada bazi aksilikler vs oldu ama sporu düzenli yapsam bile eksileri goremedigimi fark ettim. Şu an ne yapacağımı, nasil bir yol izleyecegimi bilmiyorum. Benim yasadiklarimi yaşayan var mi aranızda? Nasıl çözüme ulaştınız?
Hoşgeldin L leyl76 bende bugün üye oldum buraya ne kadar Cook grupta olursak her köşeden sıkıştırılmış oluruz bence diyete daha sıkı sarılırız canımm o grubuda aktifte tutalım ama oraya da yazalım 🥰😍😍😍

LenaG LenaG caniimm ben akşamı kapatmıştım ama o tatlıdan sonra yürüyüşe diye anneme geçtim yarimbsaat yürümüş oldum peşine ordan bı akrabamiza gittik yine yürüdüm bı yarım saat orda bir top dondurma ve bir orta şeker türk kahvesi içtim bunun vicdan azabıyla da 40dk Leslie yaptım dönüşte anneme geri gelir gelmez ama sucuk yanında az kalır suyum çıktı suyum ☺️☺️☺️🫠

Menümü de yazıp yatayım. Kahvaltı
3 çatal yağda yumurta
1dilim tam buğday ekmeği
Bolca yeşillik tere-roka
Domates salatalık.
1 dilim beyaz peynir
1bardak çay
Ara öğün
Bir fincan türk kahvesi
1 maden suyu
Ara öğün
1 avuç fındık