Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Afiyet olsun canım
Rabbim şafi ismiyle şifa versin inşallah

Günaydinnnn
LenaG
Cakinin Gelini
Ayyy yeni gördüm özür dilerim.islerim.vardi girememistjm şimdi 99.5kg düşmüşüm ben kırmızı takımda değil miyim öyle olduğum söylenmişti daha önce

Eklentiler

• 17205940506342342711341523172463.jpg
    101,9 KB · Görüntüleme: 18
Dünkü beslenme planım
Sabah kahvalti
2 ceviz
Maydanoz
Domates
2 YK
or peyniri
Salatalik
Domates
Kapya biber

Ara öğün kahve ve 10 çiğ badem

Öğle yemeği
Döner ve marul domates sumaklı limonlu soğan
Akşam yemeği
1 kase kabak detoks çorbası
2 hindi füme
1salatalik
2-3 dilim kaşar.peyniri

Eklentiler

• IMG_20240709_144834.jpg
    211,5 KB · Görüntüleme: 17
  • IMG-20240709-WA0034.jpg
    43,5 KB · Görüntüleme: 15
  • IMG-20240709-WA0014.jpg
    61,2 KB · Görüntüleme: 14
Günaydın
9 temmuz salı
sabah yarım sımıt kasar peynır bıkac kare, domates salatalık az , 1 çay
öğlen 1 adet bıber dolması yogurt ıkı yk sade spagetti 1 baklava
yarım bardak amerıcano
ara altınbasak dıyet bıskıvu 5 badem
akşam nohut yemegıo yanına pırınc pılawı
gece 1 cornetto bırkac rıuffles dorıtos ((((((((

16 bın adım
2lt su LenaG Elhan unutmabenicicegi

Merhaba canım aramıza bir öğretmen daha geldi hoşgeldiiii
Endokronojiye gidip kilo veremiyorum,kapsamlı bir test istiyorum dersen yaparlar canım. Ben de d vit.kullanıyorum ve tiroid ilacı bazen hızlanıyor,bazen yavaşlıyor kilo vermem ama çok yol kat ettim burda Hâttâ birkaç arkadaşım da tiroid,menapoz,vit.eksiliği ve kansızlıkla,ağrılarla uğraşıyor ama beslenmemize dikkat ettiğimiz ve hareket ettiğimiz zaman az da olsa kilolar illa ki düşmeye başlıyor. Önemli olan kafada bitirmek ve bir ucundan başlamak.
Tartı fotosu atmanı rica ediyorum tarihli ve nickli.Hazırlıkta başlarsın daha sonra da takımlara geçersin istersen günlük menü takibi yapıp yorumluyoruz istersen hemen başla bak burası sana iyi gelecek ben inanıyorum

Afiyet olsun canım çok güzel menü olmuş lahana ve barbunyayı beraber mi kavuruyorsun hiç duymamıştım bu yemeği
Afiyet olsun
Afiyet olsun
Maşallah ama canım bu ceza olayından vazgeç canın istedi yedin ertesi gün dengelersin haftada 1 normal bence tatlı yemen 1 porsiyon. Kendine bir gün belirle o gün istediğin tatlıyı bir porsiyon ye ama vicdan azabı çekmeden gönül rahatlığıyla
Afiyet olsun biraz daha esnek güzel menü olmuş
İnşallah
yeşil mercimek trombosit dengelemede çok iyi diye okudum şöyle yazıyor:
Haftda en az üç-dört kez çok az sıvı yağ ve az su kullanarak yapılmış yeşil mercimek tüketiniz.Bir aylık mercimek çorbası, trombositlerin normal seviyelerine gelmesinde mükemmel bir takviye oluşturacaktır.
Günaydın canım hayırlı sabahlar senin dinlenme günün olsun bugün bir şey yapma yat dinlen. Geçmiş olsun
Günaydın canlar
Günaydın canım
Herkese günaydın. Bol sporlu ve bol eksili bir gün olsun inşallah
Günaydın öğretmenim inşallah
Cümleten günaydınlar hanımlar
Günaydıııınnn
Günaydın afiyet olsun
Günaydın Şeker Kızlar
Günaydın kaptanım
Günaydın güzellikler
Günaydın canım

Günaydınlar

Evet canım ama salı günü en kilo veren kaptan takımdan bir arkadaşını diğer takıma verip bir arkadaşını kendi takımına verebiliyor. Dün itibariyle mavi takımdasın artık

Afiyet olsun

Afiyet olsun söyleyecek bir şey bulamıyorum emeklerini düşün

Günaydın Kaptanım

Evet canım karadanize özgü bir yemek teşekkür ederim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…