Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Menümü de yazıp yatayım. Kahvaltı
3 çatal yağda yumurta
1dilim tam buğday ekmeği
Bolca yeşillik tere-roka
Domates salatalık.
1 dilim beyaz peynir
1bardak çay
Ara öğün
Bir fincan türk kahvesi
1 maden suyu
Ara öğün
1 avuç fındık
Akşam
1 porsiyon tavuk.kanat
3 kaşık bulgur pilavı
Fırınlanmış sebze domates biber
Küçük bir bardak ayran
Ara öğün
13 adet kiraz
2 adet kayısı

Elhan Elhan Mthn83 Mthn83 LenaG LenaG Cakinin Gelini Cakinin Gelini
Afiyet olsun canım 😍
Ölçüde fazla çıkar canım, irileştim farkındayım, neyseki büyük beden bikaç pantolon atmamıştım, şimdi onları giyiyorum
Beslenme bozuk, bazen ağrıdan, bazen vakit bulamıyorum kendime özel bişeyler yapamıyorum, yumurta kaynatmak bile bazen işkence gibi oluyor, 6,7 merdiven insem bahçeden yeşillik toplayacağım, merdivenler gözüme büyüyor
Rabbim şafi ismiyle şifa versin inşallah 🤲

Masterfit 123. Etap
KIRMIZI TAKIM
06.07.
09.07.
13.07.
Fark
Cakinin Gelini Cakinin Gelini Kırmızı Kaptan9493.30
@_ASTRAL_77.5077.10
@Azmet525564.4565.15
@tomrs63.6063.80
@Nergis 3567.9067.70
@trueliving_69.8069.25
@Asya8984.3083.60
@sibel_8474.2573.50
@Ellssa72.4071.30
MAVİ TAKIM
unutmabenicicegi unutmabenicicegi Mavi Kaptan80.8582.60
@medine6676.5076.20
@Jasminium8462.4562.45
@Asenr snmz67.2566.90
M Makaron23 65.3066
Lotus1234 Lotus1234 101.8*
zensim zensim 71.5071.30
defneefe17 defneefe17 75.1574.90
HAZIRLIK
@gezegenfeza77.7079
@Leyl3556.7056.20
@60kiloyum88.9089.50
Mthn83 Mthn83 72.4072.90
LenaG LenaG 95.5097
malahit malahit 64.4064.10
@Lonely single girl67.20*
@Hallederiz87.8086.80
Günaydinnnn
LenaG LenaG
Cakinin Gelini Cakinin Gelini
Ayyy yeni gördüm özür dilerim.islerim.vardi girememistjm şimdi 99.5kg düşmüşüm ben kırmızı takımda değil miyim öyle olduğum söylenmişti daha önce

Eklentiler

• 17205940506342342711341523172463.jpg
    17205940506342342711341523172463.jpg
    101,9 KB · Görüntüleme: 18
Dünkü beslenme planım 🙏🏻🤗🤗🤗🌸
Sabah kahvalti
2 ceviz
Maydanoz
Domates
2 YK
or peyniri
Salatalik
Domates
Kapya biber

Ara öğün kahve ve 10 çiğ badem

Öğle yemeği
Döner ve marul domates sumaklı limonlu soğan
Akşam yemeği
1 kase kabak detoks çorbası
2 hindi füme
1salatalik
2-3 dilim kaşar.peyniri
IMG-20240709-WA0008.jpg

Eklentiler

• IMG_20240709_144834.jpg
    IMG_20240709_144834.jpg
    211,5 KB · Görüntüleme: 17
  • IMG-20240709-WA0034.jpg
    IMG-20240709-WA0034.jpg
    43,5 KB · Görüntüleme: 15
  • IMG-20240709-WA0014.jpg
    IMG-20240709-WA0014.jpg
    61,2 KB · Görüntüleme: 14
Günaydın
9 temmuz salı
sabah yarım sımıt kasar peynır bıkac kare, domates salatalık az , 1 çay
öğlen 1 adet bıber dolması yogurt ıkı yk sade spagetti 1 baklava
yarım bardak amerıcano
ara altınbasak dıyet bıskıvu 5 badem
akşam nohut yemegıo yanına pırınc pılawı
gece 1 cornetto bırkac rıuffles dorıtos :KK43:((((((((

16 bın adım
2lt su LenaG LenaG Elhan Elhan unutmabenicicegi unutmabenicicegi

İyi aksamlar herkese. Buraya yazıp yazmama konusunda cok düşündüm, yazmaya karar verdim. Ben 4 sene önce 5 aylik evliyken 6.takima katilmistim. O hesabimin sifresini va unuttuğum icin yeni hesap açtım. O dönemde 10 günlük kampa katılmıştım online diyetisyenin organize ettiği. 10 günde 2 kilo vermiştim. Hamile olduğumu öğrenince bıraktım diyeti sporu. Siteye de girmedim oyle. Simdi kizim 3 yaşında.
65le hamile kalip 82-83 civarıyken sezaryen oldum. İlk sy 6 kilo gitti, sonra onu tekrar aldim. 2 sene önce de fazla çaba gostermeden 3 haftada 82den 78'e düşmüştüm. O kiloyu korudum. Geçen sene temmuz ayında tekrar kafaya koydum. Bu arada ogretmenim, okul donemi de kacamaklsr olsa bile çaba gosterdim. Ams 1 yılda giden sadece 4-5 kilo oldu. Ben tam adapte olamadim deyip burda bir başlık açtım 11 martta, ramazanin ilk günü.kafaya koymuştum artık.76-77 kilodan 73-74 arası gidip geliyorum şimdi.
Kan tahlili verdim ama yorgunluk şikayetiyle gitmistim. Magnezyum, b12 falan bakmamis sanirim. Şimdi doktor kontrolü olmadan takviyeye başladım faydasi olur mu bilemiyorum. Okullar kapanınca daha ciddi devam edeceğim dedim. Arada bazi aksilikler vs oldu ama sporu düzenli yapsam bile eksileri goremedigimi fark ettim. Şu an ne yapacağımı, nasil bir yol izleyecegimi bilmiyorum. Benim yasadiklarimi yaşayan var mi aranızda? Nasıl çözüme ulaştınız?
Merhaba canım aramıza bir öğretmen daha geldi 😃 hoşgeldiiii
Endokronojiye gidip kilo veremiyorum,kapsamlı bir test istiyorum dersen yaparlar canım. Ben de d vit.kullanıyorum ve tiroid ilacı bazen hızlanıyor,bazen yavaşlıyor kilo vermem ama çok yol kat ettim burda🙏 Hâttâ birkaç arkadaşım da tiroid,menapoz,vit.eksiliği ve kansızlıkla,ağrılarla uğraşıyor ama beslenmemize dikkat ettiğimiz ve hareket ettiğimiz zaman az da olsa kilolar illa ki düşmeye başlıyor. Önemli olan kafada bitirmek ve bir ucundan başlamak.
Tartı fotosu atmanı rica ediyorum tarihli ve nickli.Hazırlıkta başlarsın daha sonra da takımlara geçersin istersen 🥰 günlük menü takibi yapıp yorumluyoruz istersen hemen başla bak burası sana iyi gelecek ben inanıyorum ❤️

Herkese iyi akşamlar
09.07.2024
7.00 sade kahve 2 bardak su
7.30 kepek ekmekli sandviç
13.00 1 avuç fıstık
16.00 1 fincan filtre kahve
18.00 lahana barbunya kavurması 1 kase cacık
2.5 litre su
Spor yok dinlendim
LenaG LenaG unutmabenicicegi unutmabenicicegi
Afiyet olsun canım çok güzel menü olmuş 🥰 lahana ve barbunyayı beraber mi kavuruyorsun hiç duymamıştım bu yemeği 🤔
Hayırlı geceler💕

12.30
1 üçgen peynir
3 zeytin
Dom salt
1tk bal

15.00
Bir nescafe
8 fındık 2badem, bir avuç çekirdek

16.00
1 nektarin 1 kayısı canım çekti

18.00
El. Kadar tırnaklı ekmek
Patlıcan kebabı 4 adet
Köz biber domates
2 b ayran

3 lt yakın su
Yarım saat yürüyüş

LenaG LenaG unutmabenicicegi unutmabenicicegi
Afiyet olsun 🥰
Menümü de yazıp yatayım. Kahvaltı
3 çatal yağda yumurta
1dilim tam buğday ekmeği
Bolca yeşillik tere-roka
Domates salatalık.
1 dilim beyaz peynir
1bardak çay
Ara öğün
Bir fincan türk kahvesi
1 maden suyu
Ara öğün
1 avuç fındık
Akşam
1 porsiyon tavuk.kanat
3 kaşık bulgur pilavı
Fırınlanmış sebze domates biber
Küçük bir bardak ayran
Ara öğün
13 adet kiraz
2 adet kayısı

Elhan Elhan Mthn83 Mthn83 LenaG LenaG Cakinin Gelini Cakinin Gelini
Afiyet olsun 🥰
LenaG LenaG caniimm ben akşamı kapatmıştım ama o tatlıdan sonra yürüyüşe diye anneme geçtim yarimbsaat yürümüş oldum peşine ordan bı akrabamiza gittik yine yürüdüm bı yarım saat orda bir top dondurma ve bir orta şeker türk kahvesi içtim bunun vicdan azabıyla da 40dk Leslie yaptım dönüşte anneme geri gelir gelmez ama sucuk yanında az kalır suyum çıktı suyum ☺️☺️☺️🫠
Maşallah 🧿 ama canım bu ceza olayından vazgeç canın istedi yedin ertesi gün dengelersin haftada 1 normal bence tatlı yemen 1 porsiyon. Kendine bir gün belirle o gün istediğin tatlıyı bir porsiyon ye ama vicdan azabı çekmeden gönül rahatlığıyla 🥰
9 temmuz menü

2 haşlanmış ymrta 3 çeri domates salatalık 30 Gr peynir 3 küçük pankek

15.00
2 kayısı 10 kiraz 1 elma

1 yk pilav 1 kase patatesli et yemeği karpuz

Su 2.5 litre
5 bin adım

LenaG LenaG Cakinin Gelini Cakinin Gelini
Afiyet olsun biraz daha esnek güzel menü olmuş 🥰
Stres yaptık canım, o bi kenara çok saçma sakak yiyorum
Çocuğun değerler düşüyor 😔 uçak biletlerini iptal ettik, buradayız, sebep bulamıyorlar😔

Hergün meyve tabağı hazırlıyorum oğluma, ömründe yemediği kadar meyve yedi, kalan ve bozulacak gibi olanları ben yiyorum 🤦🏻‍♀️
Neyse son 2 gün azami dikkat edersem, cuma ödem ve kabızlığı çözersem süper olacak 🤲🏼🤲🏼
İnşallah 🙏
yeşil mercimek trombosit dengelemede çok iyi diye okudum şöyle yazıyor:
Haftda en az üç-dört kez çok az sıvı yağ ve az su kullanarak yapılmış yeşil mercimek tüketiniz.Bir aylık mercimek çorbası, trombositlerin normal seviyelerine gelmesinde mükemmel bir takviye oluşturacaktır.
Günaydın hayırlı sabahlar
Ağrılar hayatımı zorluyor hicbirseye yetemiyorum
Eşim ise gidince uyuyacağım gece uyuyamadım
Kalkınca yaparım kahvaltıyi inşallah uyuyabilirsem
Bedenimin dinlenmeye ihtiyacı var
Dün ki menüyü nasıl yazsam bilmiyorum o kadar yoğun ve karışıktı ki bir taraftan misafirlere hizmet ağrılara rağmen ev işi yemek vs
Ne yediğimi ne içtiğimi bilemedim ağrılar sıcak
Hiç keyfim yok
Günaydın canım hayırlı sabahlar senin dinlenme günün olsun bugün bir şey yapma yat dinlen. Geçmiş olsun 🙏
Günaydın canlar 😘
Günaydın canım 🥰
Herkese günaydın. Bol sporlu ve bol eksili bir gün olsun inşallah
Günaydın öğretmenim 🥰 inşallah 🙏
Cümleten günaydınlar hanımlar :KK200::KK200:
Günaydıııınnn 🥰
Günaydın canlar
9 temmuz menüsü çok çok abarttım ama psikolojik cogu

Sabah 9.30
Tam buğday ekmeği ile tost
Saat 14 de
1 tabak meyve
Şeftali kayısı armut

Aksam 18
2 kaşık.pilav
2 baget tavuk firinda
Köz patlıcan salatası
Yarım kase corba
Saat 9 da 2 top dondurma
Su2 litre Spor 8.bin adım yürüdüm
Cakinin Gelini Cakinin Gelini LenaG LenaG
Günaydın afiyet olsun 🥰
Günaydın Şeker Kızlar 🩷
Günaydın kaptanım ❤️
Günaydın güzellikler😍
Günaydın canım 😘

Endokronojiye gidip kilo veremiyorum,kapsamlı bir test istiyorum dersen yaparlar canım. Ben de d vit.kullanıyorum ve tiroid ilacı bazen hızlanıyor,bazen yavaşlıyor kilo vermem ama çok yol kat ettim burda🙏 Hâttâ birkaç arkadaşım da tiroid,menapoz,vit.eksiliği ve kansızlıkla,ağrılarla uğraşıyor ama beslenmemize dikkat ettiğimiz ve hareket ettiğimiz zaman az da olsa kilolar illa ki düşmeye başlıyor. Önemli olan kafada bitirmek ve bir ucundan başlamak.
Tartı fotosu atmanı rica ediyorum tarihli ve nickli.Hazırlıkta başlarsın daha sonra da takımlara geçersin istersen 🥰 günlük menü takibi yapıp yorumluyoruz istersen hemen başla bak burası sana iyi gelecek ben inanıyorum ❤️

Afiyet olsun canım çok güzel menü olmuş 🥰 lahana ve barbunyayı beraber mi kavuruyorsun hiç duymamıştım bu yemeği 🤔

Afiyet olsun 🥰

Afiyet olsun 🥰

Maşallah 🧿 ama canım bu ceza olayından vazgeç canın istedi yedin ertesi gün dengelersin haftada 1 normal bence tatlı yemen 1 porsiyon. Kendine bir gün belirle o gün istediğin tatlıyı bir porsiyon ye ama vicdan azabı çekmeden gönül rahatlığıyla 🥰

İnşallah 🙏
Haftda en az üç-dört kez çok az sıvı yağ ve az su kullanarak yapılmış yeşil mercimek tüketiniz.Bir aylık mercimek çorbası, trombositlerin normal seviyelerine gelmesinde mükemmel bir takviye oluşturacaktır.

Günaydın canım hayırlı sabahlar senin dinlenme günün olsun bugün bir şey yapma yat dinlen. Geçmiş olsun 🙏

Günaydın canım 🥰

Günaydıııınnn 🥰

Günaydın afiyet olsun 🥰

Günaydın kaptanım ❤️

Günaydın canım 😘
Günaydınlar :KK60:

Günaydinnnn
LenaG LenaG
Cakinin Gelini Cakinin Gelini
Ayyy yeni gördüm özür dilerim.islerim.vardi girememistjm şimdi 99.5kg düşmüşüm ben kırmızı takımda değil miyim öyle olduğum söylenmişti daha önce
Evet canım ama salı günü en kilo veren kaptan takımdan bir arkadaşını diğer takıma verip bir arkadaşını kendi takımına verebiliyor. Dün itibariyle mavi takımdasın artık ❤️

Dünkü beslenme planım 🙏🏻🤗🤗🤗🌸
Sabah kahvalti
2 ceviz
Maydanoz
Domates
2 YK
or peyniri
Salatalik
Domates
Kapya biber

Ara öğün kahve ve 10 çiğ badem

Öğle yemeği
Döner ve marul domates sumaklı limonlu soğan
Akşam yemeği
1 kase kabak detoks çorbası
2 hindi füme
1salatalik
2-3 dilim kaşar.peyniri
Eki Görüntüle 3449925
Afiyet olsun 🥰

Günaydın
9 temmuz salı
sabah yarım sımıt kasar peynır bıkac kare, domates salatalık az , 1 çay
öğlen 1 adet bıber dolması yogurt ıkı yk sade spagetti 1 baklava
yarım bardak amerıcano
ara altınbasak dıyet bıskıvu 5 badem
akşam nohut yemegıo yanına pırınc pılawı
gece 1 cornetto bırkac rıuffles dorıtos :KK43:((((((((

16 bın adım
2lt su LenaG LenaG Elhan Elhan unutmabenicicegi unutmabenicicegi
Afiyet olsun söyleyecek bir şey bulamıyorum emeklerini düşün 🙏

Afiyet olsun 🥰

Afiyet olsun 🥰

İnşallah 🙏

Günaydın canım 🥰

Günaydıııınnn 🥰

Günaydın afiyet olsun 🥰

Günaydın kaptanım ❤️

Günaydın canım 😘
Günaydın Kaptanım 🫶

Afiyet olsun 🥰

Afiyet olsun 🥰

İnşallah 🙏

Günaydın canım 🥰

Günaydıııınnn 🥰

Günaydın afiyet olsun 🥰

Günaydın kaptanım ❤️

Günaydın canım 😘
Evet canım karadanize özgü bir yemek teşekkür ederim :KK15::KK15:

X