Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Hadi inşallah istediğin hedefi tutturursun
Valla bilmiyorum ben alabilirim gibi geliyor çünkü şu içsem yarayan bir bünyem var

malesef. kımse haddını bılmıyor bu devırde. hala ayrılmadık ya bız ondan belkı de elestrme geregı buldu. ortada bosanma yok yanı.
Canım çok yoruyorsa sadece seni motive edecek kısımları al gerisine kafa salla. Hı hı de geç. Terslesen bile susmaz. Ayrıca patlama yaşarsan emin ol en gereksiz anda olur. Ben onu düşündüm olur sonu. O yüzden duyarken sağır görürken kör ol. Eşin hala seni önemsediğinden mi yada daha da mı yipratmaya çalışıyor bilmiyorum. Ama unutma sen kör ve sağırsın

Birileri için değil kendimiz için zayiflayacagiz kuzum. Tamamen kendi tercihimiz. Haddini bilsin onu diyen kendi hayatına baksın. Takmiyoruz takilmiyoruz tamam mı defnecim.

Oh beeee Alllaaahhh kupon tekrar tuttuuuuu
tebrikler canımm

ama ekmek yemiyormuşsun işte hgskfrhrlgss

tebrikler canımm

ama ekmek yemiyormuşsun işte hgskfrhrlgss
Tabi ekmek yememek onemli
Sonra muzaffer kushan meshurdu o zamanlar nelerde ne kadar kcal var diye listelenmisti dergide
Bakmistim salatalik 10 kcal
Dedim ben sabah 3 oglen 3 aksamda 3 salatalik yer zayiflarim shjkl
Dogru olani bulana kadar ne yollar ne döngüler gördük o yuzden seni anliyorum

Ve ve ve kolaya kacmak isteyen acelesi olanlara anlam veremiyorum her beden biricik kendine özel,kendi bedenini keşfe cikmak olay

aynen kuzumm hepimiz geçtik o yollardan, zorlandık da pes de ettik ama nihayetinde doğru yolumuzu bulduk

o yüzden defneefe17 herkes yapıyor ben yapamıyorum ümitsizliğine sakın kapılma

Yaa şimdiden bayram haftası ve sonrası yatılı misafirim var ne yapacağım derdine düştüm. Eşim de evde olacak gelsin patates kızartması gitsin börekler vah vah yandım ben
onlara da sağlıklı alternatifler yapsan

ne biliyim kızartma yerine fırında patates yap

krep yapacaksan yulaftan yap

gibi gibi..

Yaa şimdiden bayram haftası ve sonrası yatılı misafirim var ne yapacağım derdine düştüm. Eşim de evde olacak gelsin patates kızartması gitsin börekler vah vah yandım ben
Gecen bayram yatılı misafirde bir dakika oturamadığımdan kilo vermiştim o tatlıları sadece servis edip bulaşık toplama aşamasına geçmekten bu bayram da öyle olacak bence

tamam cnm. dönme şansı var ıste ısyedgı kalıba sokmayı dusunuyor sanırm hemde sısmanlık yakısmadıgından saglk acısından.

aynen kuzumm hepimiz geçtik o yollardan, zorlandık da pes de ettik ama nihayetinde doğru yolumuzu bulduk

o yüzden defneefe17 herkes yapıyor ben yapamıyorum ümitsizliğine sakın kapılma
sagol kuzum. ben sebze salatalık yesıllık sevmıyorum ya en buyun handıkap bu. etcıyım. et de kolestrole gelmez.. ooof of. acıktıkca havuz salşatalk yıyenlere ozenırım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…