Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Psikolojikmen ve bünyeyle çökmüş durumdayım, hesaba katmadığım ailevi problemler oldu, yoruldum artık herşeyden herkesten... Dünki menümü yazayım fakat adım sayım yok, akıllı saatim takılı değil,
Ilık limonlu su, kahvaltıda peynir zeytin domates yumurta
Akşam yemeği 1 kase çorba salata
Elhan Elhan Asenr snmz Asenr snmz

onlara da sağlıklı alternatifler yapsan :KK48:

ne biliyim kızartma yerine fırında patates yap

krep yapacaksan yulaftan yap

gibi gibi..
Denedim canım yok bu çok kuru,yağsız,şekeri çok az tadı yok bunun gibi şeyler duyduğum için olması gerekenden fazla fazla koyuyorum anca beğeniliyor. Yaparım onlara ben yemem artık ne yapayım 🤷‍♀️

Psikolojikmen ve bünyeyle çökmüş durumdayım, hesaba katmadığım ailevi problemler oldu, yoruldum artık herşeyden herkesten... Dünki menümü yazayım fakat adım sayım yok, akıllı saatim takılı değil,
Canım günlerdir temizlik yapıyorsun,yoruluyorsun bu menü çok az bünyene yazık 😞

Denedim canım yok bu çok kuru,yağsız,şekeri çok az tadı yok bunun gibi şeyler duyduğum için olması gerekenden fazla fazla koyuyorum anca beğeniliyor. Yaparım onlara ben yemem artık ne yapayım 🤷‍♀️
yooo ye ama tadımlık ye bence

zaten sen artık çözdün bu işi dengelemeyi de becerirsin :KK60:

Kızlar bana yazılan dıyet lısteso gecen yıl...
WhatsApp Image 2024-06-13 at 15.56.36.jpeg

Rabb'im sıkıntıni derdini hayra sevince mutluluğa huzura çevirsin canım hiç üzülme

Dünkü menum fırsat bulamadım bi türlü
12 haziran
Sabah
yulaf süt ve ciha li 2 kayısı karışımı
Ogle
3 kaşık yogurt
1 hurma top
2 ceviz
1 salatalık
Akşam
1 kase corba
Ton balıklı salata
3 litre su
Aralarda kahve Soda

13 haziran
Sabah 10
Yarım simit
Domates Salatalık Yesillik
Ogle 14
Dünkü chia li yulaf kalmisti 3 kaşık
Akşam 17.30
5 kaşık bamya yemeği
2 kaşık Bulgur pilavı
Su 3.5 litre olur
Spor 13 bin adım yürüyüş
Elhan Elhan

Herşey geçiyor canım sağlığına dikkat et sonra olan bize oluyor. İnşallah herşey istediğin gibi çözüm bulur 😊

İnşallah düzeltirsin problemleri canım hepimiz bazı problemler yaşıyoruz malesef problemsiz hayat yok

tamam cnm. dönme şansı var ıste ısyedgı kalıba sokmayı dusunuyor sanırm hemde sısmanlık yakısmadıgından saglk acısından.
Bazen beden aynı olsada sunum güzel olunca herşey yakışıyor. Kendini bosverme bak. Limonata düşün. Düz bir bardakta sunum edensin
Yada Ağıllı bir bardak taze nane limon dilimi ile süsleyerek.
Süsle kendini düz bardaktaki aynı limonata olma♥️
Ama kendin için. Kimse için değil 😘
Tüm bardaklarda limonata var sadece bardağı ve makyajı farklı ♥️

X