Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Zamanla duzelir bir dahaki menunde karbonhidrat alımını azaltirsin. Afiyet olsun defnecim.

Evet canm emziriyorum ama hiçbir şey yiyemiyorum çok su içiyorum o yüzden sütüm yetiyor ek gıda da aldığımız için

Sizin orda pideler ne kadar büyüklükte küçük kır pidesi gibi birşey mi
Canım fırında yapılan pidelerden 4 e bölünmüş parçalardan 3 dlm
Öğlen iyiymiş ama akşam hep karbonhidrat olmuş canım
Evet ben uyudum böyle yapılmış. Yedim tekrar uyudum
Herhalde akşam için battı balık yan gider diye mi düşündün
3 şişe soda çok değil mi acaba 1 gün için
Sıcaklarda kurtarıcı içecek olarak aldım canım
Günaydın hayırlı sabahlar
Günaydın
Günaydın kızlar
Günaydın kaptanım
Hiç ilgilenmiyon benle

Afiyet olsun canım
Selam kızlar bugünkü menum
Kahvaltı 3 yk yulaf bir bardak süt yarım muz
Öğle 1 yk granola 50 ml kadar süt bir tane tutku
Akşam tavuk baget fırında patates
Elhan Nergis 35
Çok güzel olmuş Afiyet olsun
Merhaba kızlar bugün yine yoğundu giremedim. Akşamda hastalanıyor gibi oldum. Uykuya vurdum sürekli. Yatsam sabaha kadar uyurum ortalıkta ser sefil uyumuşum
Dikkat et kendine canım geçmiş olsun
Afiyet olsun canım
Kızlar merak ettim beni aydınlatın lütfen
Sabah aç karnına tartı ile akşam yemeğinden sonra ki tartı arası kaç kilo fark ediyor
2 kilo Fark oluyor
Hamburger menü ? Neyse bunu kaçamak günü sayalım bugüne bakalım
Benim menüleri az çok görüyorsunuz asla dışına çıkmıyorum. benim niye 3 kg falan fark oluyor ya
Tok karnına tartilip moralini bozma
En güzeli bi kaç günlük yap koy dolaba kurtarıcı oluyor ben salata yesilligimi bile yapar hava geçirmez kaplara koyardım
Afiyet olsun kaptan
Afiyet olsun canım iyiki şu sodalar var bu sıcakta
Park partisi sıkıntılı olmuş 8 sıkım kofte afiyet olsun canım
Ben de bunun motive ettiğini duyup ölçülerimi yazdım bakalım 1 ay sonra değişim olacak mi
En güzeli mezura ölçüsü
Günaydın kızlar
Günaydın
Günaydın hayırlı sabahlar
Menü yazdım bı ben uyumuşum
Günaydın

Teşekkür ederim Lenacigim. Günaydın kizlar. Evet ızgara şiş tavuk şiş köfteli salata bunlar da bı seçenek. Hamburger menü çok kalorili anca hedeften sonra ödül olabilir.

Yebi işe başladım izin alamam.antidepresan iciylrum lityum isminde çok ağır ve çok aciktiruyor. Duygusal açlık yeme bağımlılığı yoğun. Diyetisyen menüsüne uymayacsgimi biliyorum. Böyle gruplarda yemeklere bakıp örnek menüler çıkarmak daha iyi bence. .mesela bı.kac arkadasa baktm sabah öğlen arası öğlen ikindi arası üç tane ara öğün yapmışlar. Benim gibi yeni baslayan çok acikanlaricin ara öğün arttırmak gerktigini farkettim yoksa akşam abaniyom.
Ozel sigortam varken zırt pırt giiderdim smdi izin alma şansı yok zaten kan aldirmaua çok korkar oldum damarını bulamıyorlar ama değerler şu şekilde

Glukoz 113 (tok)
Tsh 3,57 normal
B12 728 normal
Ferritin 33
Kalsiyum 10,2
Magnezyum 1,93
Kolestrol 207
Ldl koleatrol 115
Trigliserid 323

Teşekkür ederim Lenacigim. Günaydın kizlar. Evet ızgara şiş tavuk şiş köfteli salata bunlar da bı seçenek. Hamburger menü çok kalorili anca hedeften sonra ödül olabilir.
Ama kısa hedeflerde,molalarda.. kendine çokta eziyet etme hamburger tek başına haftada bir gün öğün de olabilir yancılari olmadan 350 -400 kcal falan ama patates kizartmasi sos şekerli icecek falan derken artiyor sagliksizlasiyor

Vitaminlerinizi düzenli alın umarım herşey çok güzel olur sizin için

Ferritin icin kabuğuyla yenen çiğ kabak çekirdeği tavsiyemdir her gun 2 yk

Önerileriniz varmı pazar gununden yapıp perşembeye kdr falan bozulmayacak zeytinyağlı taze fasulye filan gibi mi yapabolirim zaten köfte tavuk tarzı yapamam veya et sote hemen bozulur ben de et seviyorum malesef keşke eve altıda gelsem kasaptan alıp kizartilacak tarz yerdim hen protein bı gün tavuk göğüs kizartirdim bı gün et kizartirdim.sinitzel bunlar kolay. Ama altıda cikiyorum işyeri uzak. 1945 variyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…