Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Günaydın
Bu gün günüm hüzünlü başladı
Babam 5 yıl önce vefat etti

Sabah anılarda bir videosu çıktı karşıma

Çok dolmuşum galiba kendimi tutamadım
Bende çok küçük yaşta babamı kaybettim hep babasızlıgın yokluğunu yaşayarak büyüdüm çok zor mekanları cennet olsun

Gircem de kimse çıkarmaz beni
Bugün küçük oglumun yaş günü
iyiki doğmuş kuzucumm, mutlu yaşları olsun

geçmiş olsun canım

Kızlar selammm

Bugün fizyoterapist ile görüşmem vardı haftaya salı fizik tedaviye başlıyorum çok umutluyum inşallah ağrılarım geçecek sonra da pilatese başlayacağız
şifa olsun inşallah canımm

Gunaydiiin eliptikten yaziyoruuuummm
günaydın canım kolay gelsin

Hamile ve son günleri olan bir insan için daha zor
Hemde nasılll allahtan erken doğuruyorumm ben 26 sına kadar nasıl beklerdimm ter basması insanı deli ediyorr ağladım dün fenalaştım resmen biyandan midem bulanıyo kusamıyorum geliyolsr bianda bana

Hemde nasılll allahtan erken doğuruyorumm ben 26 sına kadar nasıl beklerdimm ter basması insanı deli ediyorr ağladım dün fenalaştım resmen biyandan midem bulanıyo kusamıyorum geliyolsr bianda bana
ahhh canım benimmm az kaldı, sağlıkla al kucağına inşallah

Allah yardımcın olsun, benim Şubatta bile ne ateşler basardı evde atletle gezerdim

ahhh canım benimmm az kaldı, sağlıkla al kucağına inşallah

Allah yardımcın olsun, benim Şubatta bile ne ateşler basardı evde atletle gezerdim
Aayy kızzzz yaz kış farketmiyor demekki yaa bu kendimizle alakalı ozamann kız ilk gebede böyle değildim sabah kalkıyorum burnum şiş ayağım şiş şok oluyorum

Hazırızzz inşallah

Suyu biraz arttırabilirsin. Aşırı sıcak bu aralar

Ciğ köfte, kek ve çekirdek var menünde. Bugün sebze+et geçirebilir misin lütfen

Aayy kızzzz yaz kış farketmiyor demekki yaa bu kendimizle alakalı ozamann kız ilk gebede böyle değildim sabah kalkıyorum burnum şiş ayağım şiş şok oluyorum
ayyy aynennn

ilk hamileliğimde ve lohusalığımda 2.si kadar bunaldığımı hatırlamam ki ilk hamileliğim ve lohusalığım ilkbahara denk gelmesine rağmen

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…