Popüler Konu LenaG ile MasterFit

ayyy aynennn :KK70:

ilk hamileliğimde ve lohusalığımda 2.si kadar bunaldığımı hatırlamam ki ilk hamileliğim ve lohusalığım ilkbahara denk gelmesine rağmen :KK70:
Ay cok kötü yaaa bide kilosu boyu almış başına gidiyorr ikiz gebe gibi karnım çok fena

Günaydınlar hanımlar :KK200:
Günaydın 🥰
Gunaydiiin eliptikten yaziyoruuuummm 🙋🏻‍♀️🥰🌸🫶🏻😎😘😘😘
Günaydın 🥰 enerjine maşallah 🧿
Günaydınlar kızlar 🥰
Günaydın 🥰
Bende çok küçük yaşta babamı kaybettim hep babasızlıgın yokluğunu yaşayarak büyüdüm çok zor 😔mekanları cennet olsun
Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun inşallah 🙏
Günaydın kızlar :KK68:
Günaydın canım 😘
Günaydınnn kızlarr 🥰
Günaydınnn 🥰
Günaydın Herkese 🥰
Günaydın 🥰

Güünnaayyyddıııınnn kıızllaarrrr 😃

Gece hiç uyuyamadık bıdıklar coştu 🤣 kalktım bir duş aldım anca kendime geldim 🙏 ev cayır cayır yanıyor komple vücut güneş kremi sürüyorum 🤣

Müge anlidaki olayi duydunuz mu 😵‍💫🤢🤮 ben daha disaridan bisey alamam

Adamı öldürmüşler kiyma makinasinda cekip klozete atip sifonla yollamislar
Sonra o kiyma makinasiyla domates biber falan cekip el emegi doğal ürün diye pazarlarda falan satmislar🤢😵‍💫
Iyy aman Allah ım ne iğrenç bir şey ya 😵‍💫🤢 ben de ev yapımı ürünleri ararım hep 🤦‍♀️ kendim yaparım daha iyi

Bizim 2 tane bazen coşuyor sizi düşünemiyorum 😂🥰 aveneden memnun kaldin mi🥰
Sorma çekmeceyi açıp top oynamışlar ojelerimle gece takır tukur seslere uyandım ojelerim yerlerde bu gidişle kilit takacağım çekmecelerime dolaplarda var ama çekmeceleri açamıyorlardı onu da çözmüş eşekler 🤣 Avene den memnunum canım makyaj altına da çok güzel duruyor büyük olması da işime yaradı dermatolog bir krem karışımı hazırlattı gece onu sürüyorum sabah duş alıp kremi temizleyip komple güneş kremi sürüyorum sonra gece güneş kremini yıkayıp yine krem sürüyorum 🤭

X