Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Maşallah gerçekten baya atık çıkmış
Ellerine sağlık ablacım
Geçen haftayı geride bırakan ve yeni haftaya başlayan kaptanlarim tebrik ediyorum

Ayyyy ne minnak bunlar yarabbim iyi annelerine kavusmuslar benimde torun aldı bi kedi annesi bırakmış artık parazit aşılarını yaptırdılar bakalım

MaşaAllah çok güzeller Allah razı olsun senden canım ne güzel sahip çıkmışsın hepsine
Rabbim ömürlerini güzel eylesin senin gibi vicdanlı merhametli insanlar çıksın karşılarına

Selamlar mutlu pazarlar canlar
01.06.2024
Sabah 7.00 sade kahve iki bardak su
7.30 1.5 saat yürüdüm
10.00 peynirli yumurta bol yeşillik 1 dilim kepek ekmeği 5 zeytin bir lokma simit
14.00 1 avuç fıstık sade kahve
17.00 tavuk dürüm yedim kacamakli oldu malesef
Yine kafamın karışık olduğu bir gündü toparladım bugün iyiyim çok şükür
10300adim 2 litre su içtim
Elhan Cordelia A Asya89

Günaydın
Aaa ben bu hafta gitmeyecektim gerçi bugün öyle bir saldım ki iyi oldu en azından bayrama kadar şu 6 rakamlara geçiş yapayım hayırlı olsun kaptanım ama ben bugün yediklerimi yazmasam daha iyi olur

Günaydın canlar dünkü menümü paylaşmak istemiyorum olur mu çok güzel yedim ama akşamına da on bin adım attım vicdan yaptım
Ödül gününüz olsun. Yeni haftamız başladı artık. Tartı gününe kadar kaçamaksız ve bol hareketli geçirelim. Bayrama son 2

Günaydın kaptaniçem
Herkese günaydın güzeller
Günaydın
Günaydın canım
Günaydın herkese mutlu kacamaksiz pazarlar
Günaydın mutlu pazarlar
Ayyyy ne minnak bunlar yarabbim iyi annelerine kavusmuslar benimde torun aldı bi kedi annesi bırakmış artık parazit aşılarını yaptırdılar bakalım Eki Görüntüle 3435996
Ah canım nasıl da mahsun duruyor Allah razı olsun o kadar güzel birşey yapmış ki torunun şans getirsin inşallah
Hayırlı sabahlar
Hayırlı sabahlar

Kankişim çok güzel bir menü afiyet olsun.
İpin ucunu birlikte tutalım bırakmayalım inşallah

Kuzum benim elbette yoğun olduğun günler olacak bunun kusuru olmaz. Ben de
hedefime bir ay gecikmeli devam ediyorum napalim sonuçta yoldayız önemli olan bu. Sen de üzülme, pişmanlik yaşama. Hiçbir şeyin hevesimizi kacirmasina izin vermiyoruz.

Afiyet olsun tatlım. Cumartesi bir tavuk dürümün lafı mı olurBen de bir lahmacun yedim. Önümüzdeki günlerde güpgüçlü yola devam edeceğiz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…