Popüler Konu LenaG ile MasterFit

17:40 ta yiyecegim
Salata,firinlanmis enginar,karabugday haşlamsı, yogurt,tavuk

Eki Görüntüle 3435405

Boyle şeyler yiyebilir o kız

Anaaaaaa bebek mi geldiiiii
Canım koruyucu ikiz annesi oldum.Anneleri terk etmiş birkaç günlük bebekler. İnşallah yaşarlar. Komşum işyerinde bulmuş bebekleri sitede anne bir kedimiz var emzirir diye getirmiş ama istemedi onları. Bayrama kadar bakacağım. Köye giderken komşuma bırakacağım. Artık nöbetleşe bakarız. Çok ağlıyorlar kuzum.

Bu yaşa geldim, annem bana bakıp ‘ellerim kırılsaydı da elimde kaşıkla peşinden koşmasaydım’ diyor ki hayatımın çok büyük bölümünde asla kilo problemi yaşamadım bir fırsat kolluyor bilinç altı, anında direnci ele geçiriyor galiba

Allah ailesine, sevdiklerine bağışlasın inşallah. Benim de bildiğim mutlu sonlu benzer hikayeler var, kötü düşünme olur mu? Rabbimden ümit kesilmez, yaşı da genç… savaşacaktır

Allah razı olsun senden ablacim ne büyük iyilik yapiyorsun
İnsan yavrusu bakmakla ayni nöbet tut dur artık

Ah bir de vaktim olsa zaten akşam 8 de evde oluyorum bazen 7 de gider gitmez bi devrilip kalıyorum oğlum da olmasa evde hiç yemek pişirmek sanirsam şu birkaç senede o kadar yoruldum ki hala ruhum yorgun
Ben bu akşamki tabagimi dün gece 22 de hazirladim dün aksam hazirda yemegim yoktu kabakli omlet yaptim yedim

Selam kızlar. Bugün biraz plan dışı bir beslenmem oldu ama erken saatlerde olduğu için tolere edebileceğimi düşünüyorum. Umarım yarın motive edici bir tartı ile karşılaşırım çünkü bu sefer öncekilerden daha dirençli kilolarla mücadele ediyormuşum gibi geliyor.

31 Mayıs Cuma
Sabah 11.30
10 tane çiğ badem

Öğlen 13.00
150 gr haşlanmış börülce,
80 gr süzülmüş ton balığı.

14.00 (bir personelimiz ayrılıyordu, onun vedası nedeniyle)
İnce bir dilim meyveli pasta,
1 dilim baklava.

Günü burada bitiriyorum, şimdi kahvemi içiyorum.

Su: 2 ltye az kaldı. Elhan Kinoalihatun

Elhan A Asya89 31 Mayıs menü

Kahvaltı 11 civarı kızarmış 1dilim tbe üzerine avokado peynir

Ara 2 kez Türk kahvesi yanında hurma 6,7 tane fındık

Akşam 18:10 3 kepçe kabak çorbası 2,3 yk yoğurt birde salata şeklinde bir tabak yaptım onun görselini ekliyim

Su 1.750 lt bugün çok yoruldum temizlik yaptığım için salatanın tamamını yedim çok acıkmıştım gözüm döndü

Eklentiler

• IMG_4013.jpeg
    209,3 KB · Görüntüleme: 20
Merhabalar kızlar umarım hepiniz iyisinizdir ben bir haftadır buraya gelmedim gelemedim çünkü çok stresli bir hafta geçirdim tabiri caizse kalbim ağzımda gezdim ne yediğim yedik ne gezdiğim gezdik ti.sebebiyse salı günü doktora gittim kulak burun boğaz doktoruna kaç zamandır kulağımda ara ara uguldama tarzı şeyler vardı çınlama vardı sinüzitim olduğu için önemsemiyordum doktorada çok rahat bir şekilde gittim ancak doktor önce işitme testleri istedi sonra olmaması gereken şeyler gördüm burada deyip ilaçlı beyin mr istedi büyük ihtimalle temiz gelecek ama bişey atlamak istemiyorum deyince benim nevrim döndü hemen Mr randevusu aldık dün çektirdik bugün az önce sonucu çıktı neyseki korkulacak bişey yok ama çok küçük bir kitle tespit edilmiş oda doğuştan olabilirmiş pazartesi günü sonucu doktora gosterecem

Salı gününden beri ne diyet düşündüm nede doğru düzgün bisey yedim su bile içemedim ailede kanser öyküsü olunca aklıma neler geldi neler sonucumu bile önce açmaya cesaret edemedim sonra titreye titreye açtım çok şükür korktuğum gibi olmadı Allah kimseyi korktuğuna uğratmasın

Yarın kilo bildirimi yaparım ama ne çıkar bilmiyorum

Afiyet olsun canım
Bol bol yağ yaksın

Geçmiş olsun temiz çıktığına çok sevindim Sara'cım

çok geçmiş olsun Asyacım.

canım çok geçmiş olsun. insan ister istemez endişe eder tabi sonuç çıkana kadar.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…