Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Of of... Allah gencin ve ailesinin yardımcısı olsun
Amin canım amin ALLAH razı olsun

Abisi yoğum bakıma girmiş kardeşini o halde görünce kafasını duvarlara vurmuş,kafası kırılmış.
Ablası ayrı sinir krizi geçiriyor

RABBİM yardımcısı olsun. Önümüz bayram evlat acısı yaşatmasın

Şişşşt savunmaya geçme savunulacak gibi değil kuzucum Dort dilim ekmek yemişsin.Seriyi bozmaman güzel, daha işlevsel gıdalar tercih et olur mu
Dört dilim ekmek nasil oluyor
Ve işlevsel gıdalar nedir
Gün boyunca yemiyorum zaten aslına bakarsanız
Süt ürünleri aşırı gaz yapıyor
Kırmızı et hastanelik ediyor
Yumurta,kırmızı et kadar olmasa da şeklimi şemalimi kaydiriyor
E ne yesin bu kız

ahhh canımm Allah yardımcısı olsun, inşallah iyi haberlerini alırsınız

Günaydın çiçek kadın nasıl oldun iyi misin ?
iyiyim canımm, çok şükür, ama bugün de göğüs bölgem boynuma kadar kıpkırmızı. sanırım yediğim birşey dokundu ama ne bilemedim

sen nasılsın, keyfin yerinde mi

Çok geçmiş olsun nasıl oldun canım
sağol canım, daha iyiyim çok şükür

sen nasılsın, nasıl gidiyor?

Allah yardımcıları olsun şifalar versin. Güzel haberlerini alırsınız inşallah

Sabah 10:30 öğünümdü

Bu bol yeşil tabağı da 13:30 da yedim
Brokoli ve yeşil soğanlı tek yumurtali omlet,labne,zeytin, karabuğday patlagi ve bonus yesillerim

Artık böyle yazip kendi kendimi motive edeyim bari çünkü son kilolar zor gidiyor a dostlar,kiloyu geri almakta cooook kolay

Yesilcay iciyorum,2 litre su bitti
16-17 ye kadar 3 lt ye tamamlayip su icme faslini kapatirim çünkü dışarıya cikacagim malum wc sorunlari sabah 40 dk eliptik yaptim

Evet malesef, bizim bir tanıdık, benle yaşıt.
Reçel kavanozunu boşalttı, içine su koyup iyice sallayıp çocuğuna şifalı su diye içirdi. Dondum kaldım
Çocuk, yaşıtlarının iki katı
Yüzde yüz olan pekmezleri bile verirken 2 kere düşünüyorum. Ben çektim bebeğim çekmesin diye
Büyüyünce zaten yiyecek diyo etrafımdakiler de. Evet ama o zaman kendi isteğiyle yiyecek. Şimdi bile bile küçücük bebeklere şeker vermeye gerek mi var. Damak tadı küçükken şekilleniyor maalesef
Beni de her hafta mc ye götürürlermiş. O zamanlar oyuncak falan modaydı orda. Hamburgerle büyüte büyüye şimdi sebze sevmez oldum

Bir kepçe çorba = bir dilim ekmek
İşlevsel gıdalar işine yarayacak olanlar. Karın doyurmalik beslenmeyecegiz. Gün boyunca yemiyorsan yediğin vakitlerde et, yumurta , süt ürünleri dışında protein kaynakları bulacaksin.
Bu kız araştıracak bulacak eğer sağlıklı kilo vermek istiyorsa.

Teşekkürler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…