Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Benim kızım da yeni yeni içiyo yaşına yeni girecek daha
6. Aydan beri ek gıda alıyo bi yudum su içmezdi. Korktum hep bi şey olur diye ama neyse ki içiyo artık😅
Ne bileyim eskiler işte.. annem anlatır hep şeker falan yine zararlı diye bilinirmiş ama şimdiki kadar değil yani. Her şeyi yedirirlermiş 🤷🏻‍♀️
Evet malesef, bizim bir tanıdık, benle yaşıt.
Reçel kavanozunu boşalttı, içine su koyup iyice sallayıp çocuğuna şifalı su diye içirdi. Dondum kaldım
Çocuk, yaşıtlarının iki katı 😔

Bizim akraba kaza yapmış yoğun bakımda durumu çok kötü😔canım çok sıkkın daha 20 li yaşların başında

Ailesi perişan olmuş doktorlar pek umutlu değiller. RABBİM hiç bir anneye evlat acısı yaşatmasın bizlerede yaşatmasın inşallah
Of yaa, Rabbim şifa versin, ailesine dayanma gücü versin 🤲🏼🤲🏼

Bizim akraba kaza yapmış yoğun bakımda durumu çok kötü😔canım çok sıkkın daha 20 li yaşların başında

Ailesi perişan olmuş doktorlar pek umutlu değiller. RABBİM hiç bir anneye evlat acısı yaşatmasın bizlerede yaşatmasın inşallah
Çok geçmiş olsun. Rabbim ailesine sevdiklerine bağışlasin

1 kase 2 kepçe toplamda 8 kepçe ama ekmeksiz sonucta 😊😇
Ve de bugun abur cubursuz 3.gunum seriyi bozmadım hala inşallah 10 günü tamamlayacagim
Şişşşt savunmaya geçme savunulacak gibi değil kuzucum :KK20:Dort dilim ekmek yemişsin.Seriyi bozmaman güzel, daha işlevsel gıdalar tercih et olur mu :KK60:

Of of...🥺 Allah gencin ve ailesinin yardımcısı olsun :dua:

Günaydınlar kızlar. Herkese mutlu, huzurlu, sağlıklı bir gün diliyorum 🥰
Günaydın mutlu günler olsun 🙏
Hatce hadi artik eski senligimiz gelsin
Cordelia Cordelia da yok demirbaslarimiz kopuk ben cok üzülüyor 🥺 herkes zayiflamis mezun olmusta bikac kişi kalmisiz gibi
Ben kışın başladım buraya daha kalabalık,daha şenlikliydi yaz gelince bu şenlik coşar diyordum ama 🤷‍♀️
Günaydın 🌸 🫶🏻 😘
Yarın tartı günü 🥳
Günaydın 🥰 evet ben bir tık çekiniyorum :KK17:
Günaydın 😍
3 saat bile uyumadım 🙄
Günaydın canım 🥰 Ben hayatta dayanamam Allah sana kuvvet versin 🙏
Günaydın canlar 😘
Günaydın 😃
Günaydınlar hanımlar :KK200:
Günaydın 🥰
Gunaydın hanımlar💕
Günaydın Makocum 🥰
günaydın kızlar :KK68: :KK60:
Günaydın çiçek kadın🥰 nasıl oldun iyi misin ?

Canım çok geçmiş olsun. Allah tan umut kesilmez şifasını verir inşallah 🙏
Günaydın,
hayırlı sabahlar,
huzurlu cumalar
Gönlünüzden nasıl bir gün geçirmek geliyorsa öyle bir gün olsun inşallah :dua:
:KK68::KK68::KK68::KK68::KK68:
Günaydın kaptaniçemmm 😘

Günaydın mutlu günler olsun 🙏

Ben kışın başladım buraya daha kalabalık,daha şenlikliydi yaz gelince bu şenlik coşar diyordum ama 🤷‍♀️

Günaydın 🥰 evet ben bir tık çekiniyorum :KK17:

Günaydın canım 🥰 Ben hayatta dayanamam Allah sana kuvvet versin 🙏

Günaydın 😃

Günaydın 🥰

Günaydın Makocum 🥰

Günaydın çiçek kadın🥰 nasıl oldun iyi misin ?

Canım çok geçmiş olsun. Allah tan umut kesilmez şifasını verir inşallah 🙏

Günaydın kaptaniçemmm 😘
Bende yaza giriş ve yaz şenlenir saniyordum meğer herkes hedefine ulaşmış 😂🙈

İskenderden dolayi mi? Bence güzel sonuc alacaksin🥰

Günaydın 😃
Bende hiç uyumadım😏
Çocuklar uyuduktan sonra her zaman evi toplar, mutfağı temizler öyle yatarım. Hali ile 1/2 saat çocuklardan sonra uyumaya gidiyorum. Akşam sanki anlaşma yapmışlar benim çocuklar ortanca ile en küçüğüm sıra sıra kalkıp beni çağırdılar. Ortancayı kaç defa eşim yatırdı yatağına bizim odaya gelince oda tekrar arkasından bizim odaya geliyordu. Hal böyle olunca ben gittim yanına yattım ki biraz uyudu ama sabah çok erken kalktılar hepsi. Yorgunluktan uykusuzluktan kolumu kaldıracak halim yok.
Duygusal açlık yaşamışlar varlığın yeter ♥️
teşekkürler canımm

geçmiş olsun canımm :KK60:

teşekkürler canım
Çok geçmiş olsun nasıl oldun canım 😘

Rabbim şafi ismiyle şifa versin inşallah 🤲
Çıkmamış candan umut kesilmez kuzum ♥️
Gel kafaları birbirine vurup kıralım
Kırık olmasa böyle olur muyuz abla 🙄
Tam kırmalık kafalar, yalnız konuşma, bizide al içine, bak nasıl yüzün gülecek( çok ciddiyim, sizler aklıma geldikçe gülümsediğimi farkediyorum)
Olmasanız burada ne işim var elimi eteğimi çekerim ♥️
Boynumda lenf bezlerinin olduğu yerde bir şişlik var ablacım dr a görüneceğim bakalım. Sağolasın 🙏
Aman ihmal etme lütfen ♥️
Cordelia Cordelia tatlışım danismada seni görmek isteyenler var . Saçını kurula gel aşağı :KK25::KK25:
♥️😍♥️😍♥️😍♥️😍♥️

X