Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Selamlar

Midene dokunmuş olabilir. Biraz gözlemle bakalım, vücudunu terk ettiğinde rahatlarsın öyle bir durumsa. İnşallah tez zamanda geçer güzel dileklerin için teşekkür ederim canım

Sağol canım. Evet salgın bu. anlık gelen üşüme hafif ateş karın ağrısı ishal 3/4 gün sürüyor

İngilizceden ceviri oldugu icin bazi kelime hatalari var gibi... İyi ki kullanmamisim ,kullanan arkadaslar bilinclenelim birakmaya cabalayalim
Eki Görüntüle 3434763 Eki Görüntüle 3434764
Benim annem kullanıyor, kalp kapak yetmezliği üstüne tansiyon var. Doktor tavsiyesiyle düşük dozda alıyor heyecan durumlarında. Ona da söyleyim de araştırsın ama bunu kullanmazsa bir başkasını kullanacak mecbur

Canım sen sorunun kaynağını ve çözüm yolunu bulmuşsun bence. Kilo bütün sorunları beraberinde getiriyor. Kilo verdikçe rahatlayacaksın sorunlar gidecek inşallah acil şifalar diliyorum

Kahvaltı yok 11.30 Türk kahvesi 1 hurma arasına fıstık ezmesi

Saat 15: bugün misafirliğe gittim orada 3,4 yk makarna salatası 3 yk patates salatası 1 ince dilim kek 3 mercimek köftesi 1 adet poğaça

Sade Türk kahvesi

Bugünü böyle kapattım çay içtiğim için su baya az içtim 1.500 lt ama yatana kadar içmeye devam ederim
Elhan A Asya89

Çok geçmiş olsun canım

geçmiş olsun canım, inşallah önemli birşey değildir

yaaa kıyamamm
şimdi nasılsın

oyyyy bugün için kolaylıklar diliyorum sana canımm
Duygusal olarak iyiyim. Bacaklarım kötü, dışarda işimiz vardı, yürürken sanki ayak parmaklarım doğranıyordu.
Şimdi yatıyorum ama geçmiyor ki

İyi akşamlar kızlar. Menümü paylaşayım hemen,

30 mayıs perşembe
Sabah 09.00

Simit (onu da yemezdim de çocuk istedi, sert diye yemedi)

Kahve, kahveler, kahvelerimiz…

Akşam 19.00

Beyaz lahana, 1 havuç, 1 kaşık mayonez, sarımsak ve yoğurtla salata,

Evdeki bütün ilikli kemik sularını kaynattım, içine kabak, kapya biber ve 2 avuç kırmızı mercimek koyup çorba yaptım. 2 kase içtim.
Avuç içim kadar da lavaş yedim.

Su:2 lt Elhan Kinoalihatun

Sırayla yokluyor bizi
Sıramı savdım sanki kaptanım, daha iyiyim
Aslında sanki duygusuz birine dönüştüm. Üzülüp ağlayacağım çok şey görüyorum, çok üzülüyorum, ağlayamıyorum
Sevinçten havalara uçacağım durumlarda da çok sakinim
Bu hastalıktan sonra oldu ne olduysa

anneciğinin mekanı cennet olsun canım

geçmiş olsun canım
geçmiş olsun canım. beze nohut kadar falan mı?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…