Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Sağ dizimde bir takım kistler vardı, bugün tümör diye adlandırıldı. Yeri ve boyutundan dolayı çok tehlikeli görülmedi, takibi 1 yıl sonra ama eklemlerde sıvı birikmesi, kıkırdak yapıda incelme her iki dizde de var. Günlük hayatımı kısıtlayıcı bir sürü tedbir saydılar… merdiven inip çıkmayacakmışım, diz üstünde iş yapmayacakmışım, yerde oturup bağdaş kurmayacakmışım hatta uzun süre oturmayacakmışım bile. ‘E tamam, ayakta dururum bütün gün’ diyecek oluyorum ama iki ayağımda da topuk dikeni çıktı, ayakta da durmayacakmışım. 7 yaşında küçük bir çocuğa sahipken ve 3 katlı asansörsüz bir binada mühendislik yapmaya çalışırken tüm bunları nasıl yapacağım bilmiyorum 😒
Geçmiş olsun 💐 peki iğneler var dizlere yapıyorlar onu söylemediler mi ? Genelde kıkırdak yapı için onu veriyorlar
Allah kolaylık,şifa versin 🙏

İngilizceden ceviri oldugu icin bazi kelime hatalari var gibi... İyi ki kullanmamisim ,kullanan arkadaslar bilinclenelim birakmaya cabalayalim🙏🏻🌸
1000072569.jpg 1000072570.jpg

Sağ dizimde bir takım kistler vardı, bugün tümör diye adlandırıldı. Yeri ve boyutundan dolayı çok tehlikeli görülmedi, takibi 1 yıl sonra ama eklemlerde sıvı birikmesi, kıkırdak yapıda incelme her iki dizde de var. Günlük hayatımı kısıtlayıcı bir sürü tedbir saydılar… merdiven inip çıkmayacakmışım, diz üstünde iş yapmayacakmışım, yerde oturup bağdaş kurmayacakmışım hatta uzun süre oturmayacakmışım bile. ‘E tamam, ayakta dururum bütün gün’ diyecek oluyorum ama iki ayağımda da topuk dikeni çıktı, ayakta da durmayacakmışım. 7 yaşında küçük bir çocuğa sahipken ve 3 katlı asansörsüz bir binada mühendislik yapmaya çalışırken tüm bunları nasıl yapacağım bilmiyorum 😒
Geçmiş olsun😔🌸

Çok geçmiş olsun kuşum. Çok tehlikeli görülmediği için öncelikle şükredelim. Hayatında ufak tefek değişiklikler yapmaya gücün ve imkanın var mı bilemiyorum ama minimal bir yaşam tarzı çoğu sıkıntılarını hafifletir belki de öyle bir hayatin var . Ev size ait değilse uygun bir eve gecebilirsin. Ya da kiraya verip basamaksiz / asansörlüye taşınabilirsin. Sıkıntılar için oturup üzülme yerine çözümler bulmalıyız. Ayakta durma sandalye koltuğa otur, bağdaş kurmaya ne gerek var🙈 Teleskopik maplar var bezini değiştirip her yeri silebiliyorsun camlar da dahil. Kendimi senin yerine koydum napabilirim diye bunlar aklıma geldi. Az eşya insanı çoğu yükten kurtarıyor fazlalıklardan kurtul .

günaydın kızlar :KK60:

dün çok kötü geçirdim geceyi, ilk önce çok üşüdüm ama ateş üşümesi gibiydi hemen ateş düşürücü aldım

sonrasında da inanılmaz bir karın ağrısı, çok afedersiniz sanki ishal olursun karnın burulur ya öyle bir ağrı ama ishal de değildim, sabaha kadar kıvranıp durdum :KK43:

hala daha böyle ara ara sancı giriyor
Çok geçmiş olsun 💐
Benim kızımda pazartesiden beri aynı şikayetleri var. Bu gün biraz daha iyi çok şükür. Salgın var maalesef mevsimler bizde baya geriye gitti. Mayıs ayını bitirdik daha güneş görmedik. Yağmur fırtına devam ediyor 2023 Eylül ayından beri kışı yaşıyoruz

Çok geçmiş olsun kuşum. Çok tehlikeli görülmediği için öncelikle şükredelim. Hayatında ufak tefek değişiklikler yapmaya gücün ve imkanın var mı bilemiyorum ama minimal bir yaşam tarzı çoğu sıkıntılarını hafifletir belki de öyle bir hayatin var . Ev size ait değilse uygun bir eve gecebilirsin. Ya da kiraya verip basamaksiz / asansörlüye taşınabilirsin. Sıkıntılar için oturup üzülme yerine çözümler bulmalıyız. Ayakta durma sandalye koltuğa otur, bağdaş kurmaya ne gerek var🙈 Teleskopik maplar var bezini değiştirip her yeri silebiliyorsun camlar da dahil. Kendimi senin yerine koydum napabilirim diye bunlar aklıma geldi. Az eşya insanı çoğu yükten kurtarıyor fazlalıklardan kurtul .
Teşekkür ederim ablacım. Ev işlerinden yana sıkıntım yok şükür, cam silmeye bile robot aldım ama iş yerinde asansör sıkıntımız var, ona da arkadaşlar sağ olsunlar iş yükümü azaltacaklarını söylediler. Evde çocuğum oyun oynamak istediğinde yerlere iniyordum ama bugün hastaneye onunla gittim, durumu da anlattım artık anladığı kadar. Önce beden yükümü azaltmam lazım. İçten içe biliyorumki en büyük, belki de tek neden fazla kilolarım..

Selam kızlar nasılsınız 🥰

Bugün hiçbir şeye halim yoktu günlük işlerimi bile zor yaptım. Hele sporumu yaparken o kadar zorlandım ki sırtım çok ağrıyor 😖 öte yandan boynumun yan tarafında bir şişlik fark ettim biraz pimpiriklendim dr a göstereceğim randevu aldım umarım kötü bir şey değldir 🙏
Canım sana da geçmiş olsun. Tükürük yada lenf bezleriyle alakalı anlık/geçici bir durum olabilir hemen kötüye yorma emi.

günaydın kızlar :KK60:

dün çok kötü geçirdim geceyi, ilk önce çok üşüdüm ama ateş üşümesi gibiydi hemen ateş düşürücü aldım

sonrasında da inanılmaz bir karın ağrısı, çok afedersiniz sanki ishal olursun karnın burulur ya öyle bir ağrı ama ishal de değildim, sabaha kadar kıvranıp durdum :KK43:

hala daha böyle ara ara sancı giriyor
Nazara mı geldik ne oldu, bir sürü hasta var. Midene birşey dokunmuş olabilir mi? Ben genelde mide zehirlenmesi gibi birşey yaşadığımda aynısı olur.

ahhh canım ya çok geçmiş olsun, Allah yardımcın olsun :dua:

Günaydın canım çok geçmiş olsun 💐🙏
sağol kuzumm :KK68:

nşallah değildir 🙏 sağol canım 😘
inşallah canımm :dua:

Çok geçmiş olsun 💐
Benim kızımda pazartesiden beri aynı şikayetleri var. Bu gün biraz daha iyi çok şükür. Salgın var maalesef mevsimler bizde baya geriye gitti. Mayıs ayını bitirdik daha güneş görmedik. Yağmur fırtına devam ediyor 2023 Eylül ayından beri kışı yaşıyoruz
teşekkürler canım, kızına da çok geçmiş olsun :KK200: galiba, ben de salgından şüphelendim, az önce annemle konuştum benim de karnım gurul gurul dedi :KK43:

Nazara mı geldik ne oldu, bir sürü hasta var. Midene birşey dokunmuş olabilir mi? Ben genelde mide zehirlenmesi gibi birşey yaşadığımda aynısı olur.
bilmiyorum ki canım, dün öyle değişik bir şeyde yemedim, sadece dün akşam çorba üstüne pul biberi kaçırdım, bir o geliyor aklıma acaba ondan olabilir mi

Altyi biliyorum canım benim eşimin değeri de hep yüksek çıkıyor en son ölçümü 98di. O kadar korkulacak bir şey değil beslenmeyle uyku düzeniyle sigara içmeme vsyle geçebiliyor. Sen şimdi zaten beslenmeye dikkat ediyorsun sigara içiyorsan bırak uykuya dikkat et inşallah değerin düşer. Eşim engilen diye bir takviye kullanıyor doktor tavsiyesi olarak istersen sen de kullan doğal enginar özü gibi
Çok geçmiş olsun
Takviyeli artık sıcak bakmıyorum doktorum yazmadıkça içmem 🙂 tavsiyeler için teşekkür ederim inşallah düşürecegim

X