Popüler Konu LenaG ile MasterFit

O zaman kahvaltıda 1 adet diyebiliriz veya atıştırmalık

Ah ah hadi bu kurgu
bahsettiği videolardan öyle çok ki videoların altındaki yorumları okuyorum çoğu 16-17 sinde gençler bir de destekliyorlar da ben de yaptım oldu diye
İşte alt aciklamasinda bunu dile getiriyor kucucuk cocuklar gencler yapiyor diye... Hadi yapani kurguyu gectim gercekten boyle menuler yazan diyetisyenler var canlı canlı ornegini gördük burada hepimiz

İşte alt aciklamasinda bunu dile getiriyor kucucuk cocuklar gencler yapiyor diye... Hadi yapani kurguyu gectim gercekten boyle menuler yazan diyetisyenler var canlı canlı ornegini gördük burada hepimiz

Bu ara bir de iştah kapatma meşhur olmuş sanırım 5 ayda 50 kg diyor falan

Evet aynen öyle. Bi de al ye ne olcak. Ortamı bozma bi tane ye vs vs gider böyle
Karnım ağrıyo desem ye demezler ama dikkat ediyorum desem zorlarlar
Bi de başarısız olursam da cabası
Yok söylemicem bu sefer kararlıyım

doğru karar canımm, sürpriz olsun herkese

yaaa o kadarki ben eşime bile söylememiştim dikkat ettiğimi, çünkü al ver al ver çok uzun bir süreç geçirdim, o yüzden o bile laf ediyordu bu kaçıncı diye, resmen ondan gizli saklı diyet yaptım

Eşime zaten aslaaaa söylemem nedense söylediğim an eşimin iştahı tavan yapıyo

Evet eşler
Bugün arkadaşlar resmen yalvardı hadi ye diye. 1 çatal patates 1 çatal biber yedim. Gönülleri olsun diye.
Gönülsüz yemekte güzel

Evet eşler
Bugün arkadaşlar resmen yalvardı hadi ye diye. 1 çatal patates 1 çatal biber yedim. Gönülleri olsun diye.
Gönülsüz yemekte güzel
o eşler yok mu ahhh

ya benim eşim artık kilo vermeye başlayınca öğrenmişti diyet yaptığımı ve ilk kilo verme dönemlerimde asla akşam yemeği yemiyordum, ve bunu eşim biliyordu, ve beni deli ediyordu annesine yemeğe gidiyorduk ben yemiyordum, eve dönerken sen benim annemin yemeklerinden neden yemiyorsun tiksiniyor musun diye deli saçması tartışmalar çıkarıyordu

ama şimdi gururla anlatıyor herkese beni, çok iyi kilo verdi Yasemin diye, hey yavrumm beee ne çektim bi de ben konuşsam neler anlatırım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…