Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Selam kızlar yaşanan bazı sorunlardan dolayı gelemedim maalesef. İşle alakalı vesaire sorunlar yaşadım dikkat de edemedim ama havalar ısınıyor artık yarından itibaren diyete dönmem gerek
günlük hayatta yaşadığımız şeyler bazen oyalıyor bizi canım. dikkatimizi dağıtıyor yemeye yönlendiriyor. toparlarsın sen

ben bunu biliyordum. ama şöyle söyleyeyim ki bir ara akşam yemeklerden 1-2 saat sonra 15-20 dk leslie yapıyordum. o bile farkediyordu. bence tamamen doğru değil. şu söylenebilir; en az 40 dk yürünürse etkisi çok fazla olur. ama daha az yürüme de etkisiz değil yani

Son düzenleme:
Bence de değil yaa yürümek büyük fark yaratıyor bende ki parça parça yapıyorum. Çok şaşırdım bu videoya

Hiçbirsey yapmamış olmuyorsun ki canım. Doğru söylüyor mevcutta olanı harciyorsun. O yüzden spordan önce yemek yemeyin deniyor. Yağ parcalansin diye. Ayrıca öyle bile olsa mevcut enerjiyi yürüyüşte harcarsan geri kalan rutinin için vücut ya yeni enerji alacak yada depoları kullanacak. Her halikarda hareket zayıflamaya yardımcı olur

Harika bir menü
Paylaşımlarına Elhan Cordelia ve beni etiketle canım. Gruplara girene kadar takip edelim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…