Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Başlangıç kilosu kabul edelim kinoşum. :KK68:
Geçmişi hatirlayip uzulmenin bize yararı olmayacak. Ama aklımızın bir tarafında sağlıklı beslenmeden uzaklasirsak başımıza ne geldiğini hatırlayalım. Tekrar kilo vermeye başlarsın üzülme 😘yeter ki devamlılık s
Canımsın iyiki varsın. Devamlıyım artık inşallah 🥰

Buraya geldiğimde 69 küsürlerdeydim canım burada bi 10 kg verdim ama öncesi var 2 ,5 yıl önce 95,50 ile başladım canım 2,5 yıl içinde 20 kg verdim sonra bi motivasyon dağıldı sizin yanınıza geldim 69 da ve sonunda hiç daha önce görmediğim bugün şahit olduğum 5 li rakamları gördüm ❤️

Canımsın :KK60: :KK19:
Tebrikler bende hedefe varanlardanım ama bır ıkı gun yesen ıbre hemen 61 i gösteriyor o yüzden 58 i zorlayacağım aslında sana da tavsıye ederim 😍 biraz dinlen gör ama bence zorla
Bende Ocak ayında geldim buraya nasıl motive oldum bilemezsin hamilelik öncesi 73 tüm 81 le doğuma gittim 75 ile de burda başladım 59 civarını görmek beni de çok mutlu etti destek olan herkese tüm kaptanlarımıza bende çok teşekkür ediyorum Cordelia Cordelia Mthn83 Mthn83 Elhan Elhan patimsilizm patimsilizm ve diğer kızlar 🥹

Serapcim kuzum çok geçmiş olsun. Diş ağrısı zordur. Benim de 1 haftadır bir sağ bir sol dişim hafif zonkluyor. Başıma vuruyor. Şimdi de öyle.
Ben kanal tedavisi yaptırmadan önce yemin ederim bu kadar agirmiyordu 😞 konuşamıyorum bile ve dişim çürük değilmiş önceden dolgu yapmışlar ve yanlış yapılmış bu yüzden sinirlerime zarar vermis

Tartı fotosu atmıştım canım.
Bu iki hafta yoğunum ama yine de sık sık uğrayacağım buraya inşallah. Şu yazılı haftaları biraz yoğunum ama ertelemek istemiyorum.
1 yıl önce diyetisyen eşliğinde 26 kg vermişti. Tekrar 10 kg mını geri aldım. Ama bu sefer bu yaz bu işi sıkı tutup verebileceğim maksimum kiloyu vermek istiyorum
Gördüm Zeynepcim. Hayırlı olsun. :dua: :KK68:
Yine verirsin hiç dert etme. Burada seni anlayacak çok hanım var. Birlikte üstesinden geleceğiz . :dua:

Ben kanal tedavisi yaptırmadan önce yemin ederim bu kadar agirmiyordu 😞 konuşamıyorum bile ve dişim çürük değilmiş önceden dolgu yapmışlar ve yanlış yapılmış bu yüzden sinirlerime zarar vermis
Çok geçmiş olsun Serapcim. :dua::KK200:Allah şifa versin diş ağrısı çok zor bir an önce doğru tedaviyle iyilesirsin inşallah. :KK60:

Ben hedefime ulaştım kızlar bugün itibari ile ❤️ Elhan Elhan Cordelia Cordelia Mthn83 Mthn83 bana sayfanızda yer verdiniz bana destek olduğunuz için çok teşekkür ederim canlarımm :KK19: :KK60: Bundan sonrası için korumaya geçeceğim inşAllah🤲 Yarışlarda olmayacağım 🫶Hepimiz Emek veriyoruz destek oluyoruz birbirimize Rabbim gönlünüzdeki tüm güzellikleri yaşamanızı nasip etsin ❤️
Ay ilk okuduğumda tam algılayamamışım ya ben 🫣 Mezun olmuş kaptanım 💪 Çok çok sevindim senin adına 😘 Korumada da burda ol kaptanım. Bencillik gibi gelir mi bilmiyorum ama hiç gitmeyin istiyorum benn kilo da verseniz buralarda olun yaaa 🙏

Buraya geldiğimde 69 küsürlerdeydim canım burada bi 10 kg verdim ama öncesi var 2 ,5 yıl önce 95,50 ile başladım canım 2,5 yıl içinde 20 kg verdim sonra bi motivasyon dağıldı sizin yanınıza geldim 69 da ve sonunda hiç daha önce görmediğim bugün şahit olduğum 5 li rakamları gördüm ❤️

Canımsın :KK60: :KK19:
Harikasin🌸🫶🏻95 lerden mi indin😻😻😻 iç disiplinin muhteşem 😎🤛🏻

Tebrikler bende hedefe varanlardanım ama bır ıkı gun yesen ıbre hemen 61 i gösteriyor o yüzden 58 i zorlayacağım aslında sana da tavsıye ederim 😍 biraz dinlen gör ama bence zorla
Bende Ocak ayında geldim buraya nasıl motive oldum bilemezsin hamilelik öncesi 73 tüm 81 le doğuma gittim 75 ile de burda başladım 59 civarını görmek beni de çok mutlu etti destek olan herkese tüm kaptanlarımıza bende çok teşekkür ediyorum Cordelia Cordelia Mthn83 Mthn83 Elhan Elhan patimsilizm patimsilizm ve diğer kızlar 🥹
Dimi hemen geri cikiyor o bir iki kilo o yuzden b nde 58-59 lardan kurtulup 54-55 lere inmek istiyorum
60 lari hemencecik görmek motivasyon düşürüyor 🥲
İyi ki geldin canim sen de bizlere cok guzel destek ve örnek oldun🥰🙏🏻😘😘

X