Popüler Konu LenaG ile MasterFit

inşallah canımm

niye öyle oldu ki çok güzel ilerliyordun

ne yapalım sana, nasıl yardımcı olalım çiçeğimm, bir sorun mu var yoksa sebepsiz bir motivasyon kaybı mı ki?
Sanırım kendimi kandırmaya başladım galiba yine
Yaparim nasılsa yaptım yine olur. Aslında çok yemiyorum
Biliyorum ben bu işi
Benim kilom yok sadece sıkılaşmam gerek

Kamera arkasında dikkat etmediğim günlerin acısını yaşıyorum. Normale döneceğimi biliyorum herkes dönecek, sen de döneceksin bitanem.

ellerine sağlık kaptaniçemm

Biliyorum ben bu işi
evet biliyorsun bu işi tabii ki, bildiğin için de yediğin çikolataların sana bir faydası olmadığını da biliyorsun, aslında sağlıklı beslenmenin günü kurtarmak için değil ömrünü kurtarmak için olduğunu da biliyorsun.
kısıtlamak yerine canın çektiğinde ufak kaçamaklarla doyum noktasına ulaşabileceğini de biiliyorsun.
kilo vermek kadar onu korumanın da önemli olduğunu biliyorsun.

dolayısıyla bu işin kilo verdim bitti olmadığını da biliyorsun, bizim amacımız kilo vermek değil, ömrümüz boyunca sağlıklı beslenmeyi rutinimiz haline getirmek.

Biliyorum ben bu işi

Canım annem reformer a başladı 3-4 ay önce. İnan 86 kg ama maşallah 72-73 gösteriyor görmesem bu kadar etkili olduğuna inanmazdım. Aklında bulunsun canım. Çok faydasını görürsün. 32 yaşındayım. Kardeşim 28 yaşında doğumlardan kalan göbek sarkması bile gitmiş

Biliyorsun değil mi Mthn83
Biliyorum
Biliyoruuuuuuz
En iyi bildiğimiz şey bilmek
Canımın içi seni sevdiğimi biliyorsun ( soru cümlesi gibi okunacak)

Bende gidiyorum canım haftada 2 kez
Biliyorsun değil mi Mthn83
Biliyorum
Biliyoruuuuuuz
En iyi bildiğimiz şey bilmek
Canımın içi seni sevdiğimi biliyorsun ( soru cümlesi gibi okunacak)
Biliyorum canısı yoksa bu kadar yemeye kimse beni buralarda tutmazdı
ben biliyorummm, ve seni sevdiğimi de biliyorum

sen de çok seviliyorsun Mthn83 , hadi kalk bi silkelen

Canım çok teşekkür ederim.
Senin ibre yeşil artık ve boyun da var acaba artık korumaya mı geçsen ? Pilatesle şekillendirmeye mi yoğunlaşsan ? Geçen aynada görüntüm çok hoşuma gitti demiştin önemli olan da kendini iyi hissetmen daha vermen gerektiğine odaklanmış olabilirsin ama belki ufacık bir ses bu halinden memnun olduğunu fısıldıyordur sana.

Evet aslında cevremdekilere çok kulak asıyorum sanırım ama o 65 için çok heyecan yaptım ömrümce 65.9 göreyim yine 66 olsun

Hoşgeldin canım

Sabah tartıldım atmaya fırsat bulamadım bir türlü.
Cumartesi 71.9
Bugün 71
Fark 0.9

Elhan Ceeeeeeeeeeee
Tebrikler canım
Ctesi 50.20
Salı (bugün): 60.60
Fark: +1400 gram

Regl ödemi olduğunu düşünüyorum yoksa diyet ve yürüyüşlere devam.

Ceeeeeeeeeeee Elhan
Cumartesi düzeltirsin canım
Teşekkürler canım
Çok üzülerek gezegenfeza mavi takıma veriyorum cumartesi için güzel eksilerin olsun inşallah canım yürekten istiyorum

LenaG seni alamadığım için çok üzülmüştüm kısmet bugünmüş buyur gel canım kırmızı takıma

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…