Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Ben de yurumeyi dusunuyorum ama burada hava kapali yemegede erken gittim is yerindeyim :)

YAŞINIZ: 37
BOYUNUZ: 1.53
KİLONUZ: 69
HEDEF KİLONUZ: 60
MEDENİ DURUMUNUZ: Bekar
MESLEGINIZ: Memur
ÇOCUK SAYISI: Bir
KİLO ALMA NEDENİNİZ: Karbonhidrat ağırlıklı beslenme,abur cubur, akşam atıştırmaları, yavaş metabolizma
SAĞLIK SORUNUNUZ VAR MI? : Metabolizmamın yavaş olduğunu düşünüyorum o nedenle doktora gideceğim haftaya bakalım,ayrıca hiç terlemiyorum yıllardır bunu da merak ediyorum bakalım:)
KİLO VERMEYİ İSTEME NEDENİNİZ: Hafiflemek,sağlık,fit görüntü, hımbıllığımın gitmesi

Bugün den full başladım bu haftaki 63 hedefi tutturmak niyetiyleAmin

Hedefim 61 60 tı bu arada hedefime 3 kilo falan kaldı boyuma göre 60 61 yetiyor çok zayıf bile duruyor um

Helal olsun

Ben yediklerime dikkat ettim. Ama spor sıfır oldu. Yarın kar yağışı gösteriyor. Kış geri geldi.

Birazdan yürüyüşe başlayacağım ben de kendime “yürüyüş destek kadrosu” diye çalma listesi hazırladım. Baptıs baptıs yapacağım sporumu l-carnitin de içtim biraz enerji versin yağ yaksın dün 10 bin adımda baldırlarım ağrıdı ne çabuk hamlamışım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…