Popüler Konu LenaG ile MasterFit

regl yaklaştı ya hiçbir yiyecek beni tatmin etmiyor.. 13 te öğünümü yaptıktan sonra oyalanayım diye bir derdim vara baktım anaaaaam şimdi ayrıldım oradan saat 4 olmuş ara öğün vaktim kaçıyormuş neredeyse :KK48:

Az önce gördüm seni aaa dedim bizim leyla napıyor burda 😬

İyi yapmışsın regl öncesi deşarj 😋
bi konu var sevgilim beni aldatıyor mu diye onda çok oyalandım 30 yaşında kadın 45 yaşında adam (adam kızın patronu) 4 senedir gizli yaşıyorlarmış işyerinde kimse bilmiyormuş :KK53: adam ya evliliğini de gizliyor ya da sen bizden adamın evli olduğunu gizliyorsun dedim

bi konu var sevgilim beni aldatıyor mu diye onda çok oyalandım 30 yaşında kadın 45 yaşında adam (adam kızın patronu) 4 senedir gizli yaşıyorlarmış işyerinde kimse bilmiyormuş :KK53: adam ya evliliğini de gizliyor ya da sen bizden adamın evli olduğunu gizliyorsun dedim

Ben detaylı okumadım çünkü ilişkiyi yaşayanın kendisi anlamıyorsa aldatıldığını biz mi anlayacağız. Velev ki aldatıyor dedim eee gidip burdan duyduklarıyla adama ahkam kesicek çok komik geliyor bana böyle konular 😂

Evli olsa mutlaka duyardı ama kendisi saklıyor olabilir daha yüksek ihtimal 😬

h

hayir :KK43: disimde kist varmis zorlu bir yolculuk beni bekliyor
Canım geçmiş olsun 💐🙏 önce ilaçla küçültmeye çalışıyorlar sonra alıyorlar diye biliyorum inşallah kolay atlatırsın 🙏yanlış hatırlamıyorsam Papatyamaviss Papatyamaviss de aynı süreçten geçmişti.

Merhaba ben de guzel yaptim diyetimi fakat az once aksam yemeginden sonra bozuldu ev yapimi yaptigim pizzaya dayanamadim 😔 onun harici iyiydi
Sabah iki galeta
Oglen corba salata az tavuk
Aksam tavuk iki top zuber
Ama sonra yarim orta boy pizza gitti 🤭😪
Sanirim gunduzu bu kdr hafif tuttugum icin dayanamadim bir de spor yaparsam insalah

Sabah Sirkeli su

1 dilim kızarmış tb ekmegine
1salatalik 1 domates tulum beyaz peynir koyup yedim.

2 badem

Akşam 6 yk ketçaplı makarna
Cheddar soslu tavuk

Eklentiler

• 1000021932.jpg
    1000021932.jpg
    124,9 KB · Görüntüleme: 13
Merhaba ben de guzel yaptim diyetimi fakat az once aksam yemeginden sonra bozuldu ev yapimi yaptigim pizzaya dayanamadim 😔 onun harici iyiydi
Sabah iki galeta
Sanirim gunduzu bu kdr hafif tuttugum icin dayanamadim bir de spor yaparsam insalah

Afiyet olsun. Böyle zamanlarda alışana kadar bozacak yemekleri yapmamak en iyisi. Ev ahalisi de zorunlu diyete giriyor ama napalım 😬

Sabah iki galeta

Afiyet olsun. Böyle zamanlarda alışana kadar bozacak yemekleri yapmamak en iyisi. Ev ahalisi de zorunlu diyete giriyor ama napalım

X