Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Bu haftanın sporu da bu olacak. Bu başlangıç için çok ideal. Tavsiye ederim çok ciddi ter döküyor yakışıklı beyfendi de çok güzel motive ediyor
Sabah veya akşam bisiklet ve bu videoyu yapacağım inşallah.

Yerim ben onun çiçek saçını

Eminim elinden geleni fazlasıyla yapıyorsun
Ne istek biter ne ihtiyaç, birde anneyi eleştirdiğin için bu hissin, yapma kuzum. Geçmişi hep arkada bırakıp önümüze bakalım

Canımmmm.
Mekanı cennet olsun.
Birgün çok güzel biryerlerde birbirinize sımsıkı sarılmanız duası ile...ne yapalım ölümlü dünya....birileri mutlaka önden gidecek...Allah genç acısı göstermesin.....

Anneciğininn mekanı cennet olsun
Bitanemmm, ne mutlu annene ki senin gibi bir evlat yetiştirmiş, neşen, naifliğin, içtenliğin, zarafetin kelimelerinden taşıyor çiçek arkadaşım benim
Koskocamaaann sarılıyorum sana ve koskocamaaannn da öpüyorum seni

Bugün anneler günü ;

Benim gibi annesini erkenden kaybetmişlerin anne olmak için uğraşıp olamayanların evladını bağrına basıp kokusunu içine çekemeden kaybedenlerin tüm çocukların sevgisini içinde hissedenler ve anneliğin sadece doğurmakla degil kendini anne gibi hissedenlerin ve tüm annelerin anneler günü kutlu olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…