Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Çalışan anne olarak ve çalışan anne çocuğu olarak bu hislerim sanırım canım

İnşallah bugünden sonra daha dikkatli olucam

Teşekkür ederim canım amin anlar gibi halimi dört döndüler etrafımda
Geçmiş olsun
Güzel Lenam Annenşb mekanı cennet olsun

Lenammmmm Ben önce Dünyanın en tatlı annesine bir sarılayım senin de anneler günün kutlu olsun
Amin canım iyi ki varsınız teşekkür ederim
Lenacim tatlım yakın olsak sana sarilirdim sımsıkı o boregide yapardik beraber oturup yerdik annenin mekani cennet olsun iyi ki burada bizimlesin
Amin canım teşekkür ederim dertlendim gece gece size anlatayım dedim.
Gunaydin herkese

Biz kadinlar anac duygularla dogup büyüyoruz elbet hepimizin bu duyguyla besledigi büyüttüğü emek verdigi şeyler var günümüz kutlu olsun
Günaydın canım
Günaydın kızlar
Günaydın çiçek kaptanım

sibel_84 kaptanim ve @Ceeeeeeeeeeee kaptanim tebrik ederim gercekten cok guzel kilo vermissiniz
Devami gelsin inşallah canım
Ben dizimi izledim. Bir nektar yedim ekstra olarak. Gece iki de de bir fincan kahve içip yativerdim.
@Elhan kraliçem eline sağlık

sibel_84 tebrikler kaptanım ve kırmızı takım
@badem000 harikaydın kaptanım zaten kaybettin sayılmaz tebrikler mavi takım

@Ceeeeeeeeeeee süpersin tebrikler
Teşekkürler canım. Başarı hepimizin başarısı.

Çekmem bu hafta kazanma odaklıyız mavilere bi tepsi sıcak börek göndercem
Gönder canım gönder, benim maviş çiçeklerim böreği de yer eksi gelmeyi de bilir

Ahhh o hissi bilmem mi, hep birşeyleri yanlış yapıyormuşum gibi bir his, sanki herkes benden çok daha iyi bir anneymiş de ben kızlarıma yetemiyormuşum gibi
Bir arkadaşım hep, annelik bitmeyen bir yürek sızısı derdi, o kadar doğru ki
Dünden beri de iyice duygusallaştım niye bilmiyorum anneler günüyle ilgili gördüğüm her paylaşımda hüngür hüngür ağladım
Allah evlatlarımıza sağlıklı uzun ömürler versin, kimseye muhtaç olmadan büyütmeyi nasip etsin

Günaydın çiçek kaptanım
Günaydın mavişimm

Günaydın kaptanım Jasminium84 ve diğer tatlı arkadaşlarım

Dünkü menüm çoşkun bir menüydü. Bugünkü gayet sakin bir menü olacak
Günaydın çiçeğimm

Cumartesi kaçamağı diyoruz bugünümüze bakıyoruz canımm sen toparlarsın zaten

İşe başlayınca tekrar düşüneyim
1 ağustosta başlıyorum
Benim annem öğretmendi ve yarım gün çalışırdı. Hep kızardım başkasının çocukları ile daha çok zaman geçiriyorsun diye. Bana sen anne olunca daha çok zaman geçir evlatlarinla dedi. İlk oğlum olduğunda çok ağlamıştım Ben tam gün çalışıyorum. Bazı zamanlar hafta sonları ve bayramlarda da çalışıyorum. Hep kalbim buruk. Hem anneme hem evlatlarima karşı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…