Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Hayir ya bence çok kibar güzel ellerin var haksızlık etme 44kabul etmiyorum en fazla 28

Hayırlı akşamlar hanımlar
Bugun mide ağrım tuttu koltuktan kalkamadım.

13.00
Bir h. Yumurta, iki k. Menemen iki dilim ekmek

Ara
Bir b sut

Ara
Bir avuç fındık kaju badem karışık

18.40
Bir kase pirinç pilavı
İki dilim ekmek
Midem ağrıdığı için böyle sade, karışık şeyler yememem lazım.

19.30
3 hurma
Cay

Suyu 1.5 lt içtim. 1 litre daha içerim.
Kimi etiketliyorum.
Mthn83 Ceeeeeeeeeeee böyle olacak demi

İlk defa yulaf tost yedim kızlar diyetisyenim yazmış. Bundan sonra ekmekle yemem. Çok beğendim. Ekmeği çokta aratmıyormuş. Tost severlere tavsiyemdir

Öğünlerinizde değişiklik yapmak isterseniz aklınızda bulunsun. 4 yk yulaf, 1 yumurta, 1 yk yoğurt ve tuz karıştırın. Tost makinesine serin. Yağlı kağıt kolay çıkıyorsa pişmiş demektir. İçine peynirinizi koyun katlayın. Eriyene kadar kalsın. Afiyetler olsun

Oooo mavi takıma ceee dicez

Bu hafta güzel olacak tey tey tey
Aşkitomu almazsam olmazdı
Hayorlı olsun kırmızı takım
Accuk ortalığı karıştırayım...
Sağol bademim sana çikolata vereyim mi şeker kız
Afiyet olsun kuzum Gayet dengeli güzel menün harikasın
Allah korusun canım

Kırmızı olmuşum bu hafta kaptanım bu hafta bize Kırmızı çok yakışacak
Hem de çok yakışacak sarammmm
Mükemmel Afiyet olsun canım süper
Kaptanim hayırlı olsun. Bol bol yağ yakmanızı dilerim.
Teşekkürler şeker kaptanım benim
Aşkitom
Geçmiş olsun canım
Menü de karbo çok olmuş tatlım Mide sorunu için yazmişsin canım ama ben yine de yorumumu yapayım izninle
Sabah 2 dilim ekmek kuruyemiş akşam pilav yine 2 dilim ekmek Bunlar ilerleyen saatlerde seni daha çok acıktıracaktır canım .Bu sebeple menülerine kuruyemiş pilav ekmek koyarken aynı günlere denk getirmemeye özen gösterelim kuşum olur mu? Protein ya da yeşillik miktarını arttırabilirsek tokluk süremizde uzayabilir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…