Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Çok iyiyim çok şükür kilo hariç
10 kilo aldım birkaç ayda ,veremiyorum da
Az önce evde güzel bir motivasyon konuşması yaptım inşallah bu hafta güzel sonuçlar bekliyorum
çok sevindim iyi olduğuna. pasif stres kilo aldırıyor canım. ama sen zor şartlarda bile çok güzel kilo verdin. güveniyorum sana yine verirsin sen

Afiyet olsun ben de çok severim yulaf piştikten sonra üzerine kahvaltılık sos sürüyorum üstüne peynir ve piliç füme bu şekilde de çok lezzetli oluyor

Canımm afiyet olsun güzel bir menü olmuş

Canım afiyet olsun güzel bir menü ancak saatleri de yazar mısın bir dahaki sefere

Maviş kaptanım hayırlı olsun. Bol eksili güzel bir hafta geçirin inşallah
Teşekkürler kaptaniçemm, inşallah

Benim bu haftadan beklentilerim çok yüksek hayırlı olsun herkese yeni hafta
Hadi inşallah canımm

Kendime challenge diye etli patates ve şehriyeli pirinç pilavı yaptım eşime (çok severim)
Ben fırında sebze ve yoğurt yiyeceğim
Afiyet olsun kuşumm ben çok severim fırın sebze hele de yoğurt sarımsaklıysa

Gayet güzel canım, suyu da arttırabilirsen şahane olur

Bende çok severim yulaflı tostu hemde çok tok tutuyor

İyi akşamlar kızlar
11.05.2024 Cumartesi

Kahvaltı 11:30 2 yumurtadan patatesli ve mantarlı omlet,45 gr kaşar peyniri,6 zeytin,1 domates,şekersiz çay

Ara 16:30 yarım çay bardağı tuzlu fıstık,2 kupa kafeinsiz filtre kahve,1 top fit profiterol (yulaf,ceviz,elma bızztt top yap üzerine şekersiz çikolatayla ganaj)

Akşam 19:30 8 yk karışık fırında sebze (patates yok) 4 yk yoğurt

2.5 lt su
6000 adım

Jasminium84 Cordelia

Çok acımmmm Cook kaptanimm

Afiyet olsun ben de çok severim yulaf piştikten sonra üzerine kahvaltılık sos sürüyorum üstüne peynir ve piliç füme bu şekilde de çok lezzetli oluyor

Ay öyle de deneyeyim sadece yulaf tost demiş netice de istediğimi yaparım

Bende çok severim yulaflı tostu hemde çok tok tutuyor

Aslında çok tok tutmadı ama benim gözüm açtı ondan da olmuş olabilir.

karışımın içine baharat da koyabilirsin canım. mesela karabiber, tatlı toz kırmızı biber ya da acı kırmızı biber, kekik gibi...

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…