Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Teşekkür ederim bende çok severim çorbasını gerçi mantarın her yemeği güzel oluyor

Kültür mantarı mıydı? Asıl köy mantarlarıyla mısır unlu çorbası yapılır ondan mıydı yoksa çok güzel ya bende severim. Turşusunun kavurmasına da bayılırım. Ay cidden ne kadar sevdiğimi farkettim bir kez daha

2 yk makarna 1 dilim ekmek,1 dilum börek 2.5 dilim ekmek napalim yedik önümüze bakalimbir daha yerken nefsine yenilmeden önce aklına gelirde boyle hesaplarsan kolaylik olur

Anne keki mi afiyet olsun

Kültür mantar onu hiç denemedim ama mısır unuyla yapılan çorbaları da severim ben yakışır aa ben turşusunu ilk kez duydum

İyi akşamlar hanımlar

10.05.2024 Cuma menüm

Saatlerim şaştı yine bugün

Sabah 12 ye doğru 2 kupa sütlü filtre kahve,1 hurma topu (bitti neyse ki)

Kahvaltı 13:30 2 karabuğday patlağı arası 1 yk labne,2 dilim piliç füme,çay şekersiz

Ara 16:30 yarım çay bardağı fıstık,2 kupa yeşilçay

Akşam 20:00 4 yk yoğurt,3 yk kepekli makarna,kıvırcık salata

2.5 lt su
Spor yok (hiç halim olmadı bugün)

Elhan sibel_84

İnsan hergün diyet yapamaz canım, sadece tartı öncesi olması iyi olmamış

İnşaAllah dilediğin gibi olur

Kültür mantar onu hiç denemedim ama mısır unuyla yapılan çorbaları da severim ben yakışır aa ben turşusunu ilk kez duydum

Ay bir dahakinde öyle deneyin bayılacaksınız eminim evet evet karadeniz yöresinde dağlardan toplanıp turşusu yapılır. Enfes

Canım casminim güzel yüreklim senin yetistirdigin çocuk da senin gibi olacaktır umut devam ediyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…