Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Günaydın herkese. Hava kapalı olsa da güne enerjik başlamak lazım. Güzel bir hafta olsun herkese. Ve bol eksili...
Günaydın kaptanım İnşallah
Günaydın hayırlı mutlu sabahlar mutlu haftalar
Günaydın canım hayırlı haftalar inşallah
Günaydın Ceeee
Günaydın ablacım
Günaydın kızlar
Günaydın bal badem kaptanım
Günaydin kizlar
Günaydın canım
Selamlar hafta sonu dağılmıştım. Bugün toplanma vakti
Selam günaydın halledersin sen
Yarın sabah fizik tedavi randevum var,kemik ölçümü zamanım geldi onu yaptırcam,onada randevu veriyorlar zaten.
İyi haberler alırsın inşallah
Günaydın kızlar
Günaydın jasmin çiçek
Gunaydin herkese
Dunku menumu yazayim
1 yumurta ile menemen
2 dilim ekmwk

OGlen
1 kase yqyla corbasi

Aksam
2 dilim pizza

Disari ciktigimizda yedim bugunden itibaren saglikli beslenme olacak insallah

@Elhan @sibel_84
Günaydın afiyet olsun

Günaydın canım

Herkese günaydın kızlar mutlu bir hafta olsun inşallah

Benim kuzucuklarım daha doğrusu biri dün akşam delirdi böğürdü durdu bütün gece hiç uyuyamadım sabah 5 e doğru artık salonda koltukta sızmışım sonra kalkıp yatağıma geçtim ama anca uyanabildim

Hastami yoksa kizginlik mi
Bizimkilerde saat 10-11 dedin mi uyur kalirdi
Gece hic sesleri cikmazdi
Bu ara gec uyuyorlar gece uyanip kosturup oynasiyorlar huylari değişti 2 yaş sendromu galiba

Hastami yoksa kizginlik mi
Bizimkilerde saat 10-11 dedin mi uyur kalirdi
Gece hic sesleri cikmazdi
Bu ara gec uyuyorlar gece uyanip kosturup oynasiyorlar huylari değişti 2 yaş sendromu galiba
Yok bize trip atıyor 9 yaşında erkek kısır yatağa yanıma gelmek istedi ama doluydu 2 yanımda kızlar vardı kızdı gitti sonra böğürmeye başladı ve hiç susmadı kalktım sevdim oyunlar oynadım sabaha kadar

Gece kostur kostur sabah haline bak Pakizenin
Asil pek uyumuyor yaa pinekliyor resmen tavuk gibi ayakta gozleri kapatiyor falan... Her an tetikte bir uyuyus... Bu kendini boyle teslim ediyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…