Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Günaydın kızlar sabah sabah makyaj malzemesi siparişlerim geldi ay bakim nasılmış onu da deneyeyim bunu da deneyeyim derken bu saatte evde full makyaj oturuyorum 🤣🤣🤣

Geçen cumartesi 101.80
Bugün 101.15

Fark - 0.65 ( pıfff :KK14: )

uranus35 uranus35 Mthn83 Mthn83 Cordelia Cordelia

Eklentiler

• IMG_0737.jpeg
    IMG_0737.jpeg
    73,1 KB · Görüntüleme: 21
Günaydın kızlar sabah sabah makyaj malzemesi siparişlerim geldi ay bakim nasılmış onu da deneyeyim bunu da deneyeyim derken bu saatte evde full makyaj oturuyorum 🤣🤣🤣

Geçen cumartesi 101.80
Bugün 101.15

Fark - 0.65 ( pıfff :KK14: )

uranus35 uranus35 Mthn83 Mthn83 Cordelia Cordelia
Neler aldın foto atsana merak ettim

Valla senin için iyi mi kötü mü bilemedim. Dinlen ama hep yatma hareketi bırakma ♥️

Canım vitaminlerde yada hormonlarda sorun olmasın. Bı baktır bakalım. Baya kilo kaybı oldu.
Son aldığım çorap ölçüsü göğüs altına kadardı, tek giysem de arka tarafı çekemiyordum, tam çekilmeyince kaburgalarıma ve mideme baskı yapıyor, ya eskisini giyiyorum, ya hiç giymiyorum.
Yenisini hafta başı sipariş verdik, inşaAllah çabuk gelir de kendim giyebilirim ( bu sefer bele kadar, çok yüksek istemedim)

Kankişim nerelerde diyordum. :cry:Cabuk gel olur mu 🥺

Miniğim minnacigim olmuş :KK73:

-200 bizim -2000 ' e denk . :super:Harikasin çıtırım :KK9:

Sabit can gerisi heyecan :KK5:

Vedalarin kalıcı olsun tatlım. :KK60:Devami gelsin inşallah :dua:

Aramızda dağlar var :KK14::KK14:
Tebrikler canım. Emeğinin karşılığını almana sevindim. :KK60:

Çitirlikta inat eden bir sonuç sen de inat et bitanem ❤️ Değişecek eminim.

Saram benim geçici olduğunu biliyoruz üzme kendini olur mu :KK5:
Çok teşekkür ederim kaptanim

Hafta sonu kendime tatil yaptım, çorabı iptal ettim😁
Dün kudurdu bacaklar, bu sefer ön baldırım da çok ağrıdı, şimdi uyandım, kalkmaya korkuyorum
Ablacım ağrılarının sıfırlandığı günler gelecek inşallah :KK74:
O kadar haklısınki bu hafta öyle aman aman yemedim zaten isteseydi artık çok yiyemiyorum ama yinede ya gitmiyor yada çok az gidiyor kilolar buda motivasyonumu düşürüyor ister istemez spor yapmam gerek biliyorum ama bi halsizlik bi takatsizlik bi eringeclik durumları var üzerimde acilen toparlanmam lazım ama nasıl olacak hiç bilemiyorum
canım su içmiyor olabilirsin... bir de maden suyunu ekle beslenmene

X