Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Kankişim nerelerde diyordum. :cry:Cabuk gel olur mu 🥺

Miniğim minnacigim olmuş :KK73:

-200 bizim -2000 ' e denk . :super:Harikasin çıtırım :KK9:

Sabit can gerisi heyecan :KK5:

Vedalarin kalıcı olsun tatlım. :KK60:Devami gelsin inşallah :dua:

Aramızda dağlar var :KK14::KK14:
Tebrikler canım. Emeğinin karşılığını almana sevindim. :KK60:

Çitirlikta inat eden bir sonuç sen de inat et bitanem ❤️ Değişecek eminim.

Saram benim geçici olduğunu biliyoruz üzme kendini olur mu :KK5:
Teşekkür ederim kaptanım ❤️
Geçici bir durum ama 96 97 bandını aşamıyorum ona sıkılıyorum

O kadar haklısınki bu hafta öyle aman aman yemedim zaten isteseydi artık çok yiyemiyorum ama yinede ya gitmiyor yada çok az gidiyor kilolar buda motivasyonumu düşürüyor ister istemez spor yapmam gerek biliyorum ama bi halsizlik bi takatsizlik bi eringeclik durumları var üzerimde acilen toparlanmam lazım ama nasıl olacak hiç bilemiyorum
Bitanecim halsizlik mevsim gecisinden olabilir . Bir haftami yedi. Fiziki halsizlik iç dünyamızı da etkiliyor. Toparlanmani dilerim. :dua::KK200:zaman her şeyin ilacı ...

Valla senin için iyi mi kötü mü bilemedim. Dinlen ama hep yatma hareketi bırakma ♥️

Canım vitaminlerde yada hormonlarda sorun olmasın. Bı baktır bakalım. Baya kilo kaybı oldu.
Baktırdım canım vitaminlerde sorun yok ama troit ultrason ve tahlilleri pazartesi günü çıkacak bakalım doktor ne diyecek

gezegenfeza gezegenfeza Elhan Elhan Cordelia Cordelia Mthn83 Mthn83
uranus35 uranus35 birde seni etıketlemek istiyorum ilk kim görür demiştik 😍
Kızlar bu yolda sız ve bu sayfaya sahıp olduğum için çok şanslıyım
Yola devam etmek ıstıyor muyum naparım bılmıyorum ama korumak ve oturtmak lazım bu kıloyu bana akıl verırsenız sevinirim ♥️
Cumartesi 60.75
Bugün 59.70
Fark -950 gram

Eklentiler

• 32ED19F4-EABF-4BDE-BD84-629DF2B9EAC8.png
    32ED19F4-EABF-4BDE-BD84-629DF2B9EAC8.png
    98,5 KB · Görüntüleme: 16
  • 605E6068-5A78-4685-9CFD-F997A728CFDA.png
    605E6068-5A78-4685-9CFD-F997A728CFDA.png
    136,5 KB · Görüntüleme: 12
Bitanecim halsizlik mevsim gecisinden olabilir . Bir haftami yedi. Fiziki halsizlik iç dünyamızı da etkiliyor. Toparlanmani dilerim. :dua::KK200:zaman her şeyin ilacı ...
Evet canım hava bir gün temmuz ayı ertesi gün ocak ayı ne giyeceğimizi bile şaşırdık
Bugünde bir güneş parlıyor beş dakika sonra gökyüzü kapkaranlık oluyor ne yağdığı belli be açtığı Allah affetsin bu havalar bi düzelse ne güzel olacak

Eki Görüntüle 3422708

Geçen hafta : 64.40
Bugün : 64.70
Fark : +300 gr
Cordelia Cordelia
Mthn83 Mthn83
Kaldığımız yerden tekrar devam :dua:
Yara nasıl oldu iyi misin 🙄
300 senin için ne ki su gibi gider ♥️
Baktırdım canım vitaminlerde sorun yok ama troit ultrason ve tahlilleri pazartesi günü çıkacak bakalım doktor ne diyecek
Ben sürekli baktirirdim. Diyetisyene giderken çıktı. İlk 2 ay debelenip durmusum uzmana gidemedigim gittigim uzman ilgisiz olduğu için 🙄
Güzel sonuçlar çıksın inşallah 😍
gezegenfeza gezegenfeza Elhan Elhan Cordelia Cordelia Mthn83 Mthn83
uranus35 uranus35 birde seni etıketlemek istiyorum ilk kim görür demiştik 😍
Kızlar bu yolda sız ve bu sayfaya sahıp olduğum için çok şanslıyım
Yola devam etmek ıstıyor muyum naparım bılmıyorum ama korumak ve oturtmak lazım bu kıloyu bana akıl verırsenız sevinirim ♥️
Cumartesi 60.75
Bugün 59.70
Fark -950 gram
Canım asıl hedefin kaçtı bilmiyorum ama belliki amacın 60 altında kalmak. Benim tavsiyem sana alarm oluşturacak bir seviyeye gelmen. 2-3 kg koruma ve alışma kilosu olarak vermeni tavsiye ederim. Korumada ufak iniş çıkışlar olacaktır ama en azından 60 altında kalırsın 😍

X