Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Ya kuzum bu hafta herkes için zorlayıcı geçti galiba havaların etkisi mi bilmiyorum. Ben inanıyorum önümüzdeki hafta her şey çok güzel olacak
O kadar haklısınki bu hafta öyle aman aman yemedim zaten isteseydi artık çok yiyemiyorum ama yinede ya gitmiyor yada çok az gidiyor kilolar buda motivasyonumu düşürüyor ister istemez spor yapmam gerek biliyorum ama bi halsizlik bi takatsizlik bi eringeclik durumları var üzerimde acilen toparlanmam lazım ama nasıl olacak hiç bilemiyorum

Bende sanki o durumdayım, ben çok yiyorum, araları uzun tutuyorum. Mesela dün 12:00 da ve 15:00 da yedim, şu saate kadar su, kahve içtim sadece

Ödem mi canım tek gecelik bişeyse sorun yok

Tatlım bu çokmu saldın ne oldu böyle. Ödemdir inşallah
Çok sanmam şu üç aydır glutensiz besleniyordum üç aylık sürem bitti bu hafta yediğim toplamda üç dört dilim ekmek tel şehriye çorbası Bir dilim yaş pasta bunlar bir günde değil bütün bir hafta yayarak yediklerim geri kalanı normal sebze meyve ama sadece suyu çok az içtim bu ara canım şu içmek istemiyor bide spor yapmadım

Kankişim nerelerde diyordum. Cabuk gel olur mu
Günaydın kızlar
Geçen cumartesi 66.55
Bugün 65.6
Fark -950
Eki Görüntüle 3422666
Cordelia Elhan @uranus35
Miniğim minnacigim olmuş
Günaydın herkese

Elhan Cordelia

Geçen hafta 59.0
Salı 59.1
Bu hafta 58.8
Fark -200

Eki Görüntüle 3422680
-200 bizim -2000 ' e denk . Harikasin çıtırım
Bu hafta mens di
72 ye kadar çıktım. Toparladım çok şükür
Geçen hafta 70.5
Bu hafta 70.5
Sabit
Sabit can gerisi heyecan
Günaydın
Kilo bildirimi
Gecen hafta:82.7
Bugün:81.9
Fark:0.8
Yüzde:0.97
gezegenfeza Elhan Cordelia
Eki Görüntüle 3422696

Başlayalı tam 1 ay oldu. Güle güle 5.1 kg
Vedalarin kalıcı olsun tatlım. Devami gelsin inşallah
Aramızda dağlar var
Tebrikler canım. Emeğinin karşılığını almana sevindim.
Çitirlikta inat eden bir sonuç sen de inat et bitanem Değişecek eminim.
Geçen cumartesi günü : 96.6
Bugün : 97.2 kg
Fark : +600 gram

Elhan Cordelia gezegenfeza

Eki Görüntüle 3422703
Saram benim geçici olduğunu biliyoruz üzme kendini olur mu

Hafta sonu kendime tatil yaptım, çorabı iptal ettim
Dün kudurdu bacaklar, bu sefer ön baldırım da çok ağrıdı, şimdi uyandım, kalkmaya korkuyorum
Valla senin için iyi mi kötü mü bilemedim. Dinlen ama hep yatma hareketi bırakma
Canım vitaminlerde yada hormonlarda sorun olmasın. Bı baktır bakalım. Baya kilo kaybı oldu.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…