Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Hoşgeldin canım

Sütlü bal kahve yaptım
Vee ne aklıma ne geldi biliyormusun
Sütlü Ballı kahve benim içimi bozuyordu şimdi hatırladım
İlerde lazım olur
Afiyet olsun canım

Dün kınaya gidecektim ya, terapideyken kızım aradı, bir hastamız ameliyat olmuştu, sonuçlar kötü gelmiş, herkes orda toplanmış diye, üzüldüm.
Eve geldim, eşim hastaya gidelim dedi, biz hasta yağ bezesi aldırdı biliyoruz, abartma, yarın gidelim, yada sen tek git dedim, yok laf söz olur dedi. Koca adamsın ne laf olacak, beni kimse umursamadı, kalkıp ne iş ne yemek yapabildim, biri gelip bi işin ucundan tutalım demedi, ne çektiğimi ben biliyorum.
Neyse dedim, çocuğun ne suçu var, çıkıp gittik, hastanın annanesiyle durumunu konuştum, yağ bezesi, tam temizlenmemiş dedi, meğer tümörmüş
Resmen bizi aptal yerine koydu, bizde koşa koşa gittik.
Eşimin laf söz olur demesine deli oldum, benim laf edecek çok durumum oldu, kimseye bişey demedim, sen ne korkuyorsun, bak yine içim kabardı. Ama bunu unutmam, elbet elime fırsat düşer

Genelde kendimizden önce başkalarını seçeriz. Eşini anlıyorum canım. Duruma uyum saglayinca öyle oluyor

Genelde kendimizden önce başkalarını seçeriz. Eşini anlıyorum canım. Duruma uyum saglayinca öyle oluyor
Yok daha anlatamadığım olaylarda var bu konuyla ilgili, epey gücendirdiler ikimizide, onlara rağmen sen planını iptal et demesi, gittikten sonra bizi hala aptal yerine koymalarına çok kızıyorum

2 Haziran hedef 71 kurban bayramı 68.5 olsun inşallah

Hele bi yarın olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…