Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Afiyet olsun canım

Çok haklısın elhan tamamen mı gitti uzaklaştımı anlamadım ben ya
Sanırım kötü bi haldeyiz bilmiyorum ben bugun bütün gün beynimdeki sesleri susturmakla uğraştım.

Boşver artık yeter bu kadar böylede iyisin
Yapamıyorsun işte daha gitmiyor
Ya ye gitsin zaten dünde fazla kaçırdın
Grubuda bosyere oyalama ıkı ılerı bı gerı bısey yaptığın yok zaten
Bu akşam bahar yerken bişeyler mi yesem
Hiç sadık değilsin böyle diyet mı dikkat etmek mi olur zaten
Sonra yine gelen tatlı isteği bişiler aldırayım da yiyelim

Hala beynım susmuyor bugun niye boyle oldu bılmıyorum ben ya aşırı düştüm nedense

Menüm
Sabah 10.30
Bir dilim ekmek yarım Avokado 5 zeytın domates
Ara kahve kayısı 5-6 tane 15 fındık
Ara Çizi 8-9 tane
Akşam 7.15
İki kepçe mercimek çorbası
4 yk taze fasulye yoğurt
Kurutulmuş domatesli havuc tarator 3-4 yk

2 lt su

Elhan gezegenfeza

O konuşmaya iyi direnmişsin afiyet olsun canım

Afiyet olsun canım aynen devam inşallah

Üzgünüm ama ya yinede cıkolata şelaleleri akıyor gözümün önünden reglme de daha var halbukı bu saate kadar kayısı fındık o bu gıttıde
Canım yapabiliriz ben de zorlanıyorum tekrar silkelenip 60 yolculuğuna çıkmalıyım haydi sen de toparlan bi kahve iç ve ben yaparım de

Üzgünüm ama ya yinede cıkolata şelaleleri akıyor gözümün önünden reglme de daha var halbukı bu saate kadar kayısı fındık o bu gıttıde
Diren canım diren çikolata falan yok unut onu. Kitap oku biraz kafanı dağıtır bence. Emek verip günlerce aç kalıyoruz sonra 1 saniyede bütün emekler çöpe gidiyor.

Katılıyorum ya. Kiloyu elhan abla için mi veriyoduk ki o gidince herkes gitti anlamadım grup bomboş sanki bu hafta. Tabiki işi olan olur psikolojik açıdan iyi olmayan olur o zaman ctesi hazırlık diye bildirselerdi keşke.. İnan ben gayet motive ve pozitiftim iki gündür benim de modum düştü. Zaten hava da yağmurlu depresyon havası var..

O bende de var. Bugün tatlı diye sayikladim ama almadım. Düzgün de yemedim. Ama sizide yanlız bırakmak istemedim. Hele ki cordelia ve Elhan a biz buradayız merak etme dedikten sonra

O bende de var. Bugün tatlı diye sayikladim ama almadım. Düzgün de yemedim. Ama sizide yanlız bırakmak istemedim. Hele ki cordelia ve Elhan a biz buradayız merak etme dedikten sonra
Aynı durumdayım hiç dikkat edemedim keyifsiz bir haldeyim gidip tatlıya boğasım var kendimi

Canım benim ben hormonal gerginim pcos çoştu 22 gün geciktim yarın doktora gidicem, okulda saçma sapan gereksiz işler verdiler. Gergin ve mutsuzum yapacak çok işim var oturup bdvde takılıyorum

Canım transfer yap sen ben uykuya dayanamıyorum çok yoruldum bugün.
Uyanınca düzeltirim tabloyu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…