Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Gunaydiiiiiiiiiiiiiiiiin:KK25:
Sağlıklı güzel bir gün geçirmemiz dileğiyle :KK68:
Okula gitmeden bildirimimi yapayım.
IMG_20210920_064019.jpg
Cuma 68.2
Fark -500
askrhpozitif askrhpozitif 💙💙💙💙💙
F Frozen01 ❤️❤️❤️❤️

Günaydın bitanem 💙 Sabah sahile indim yürüyüş için. Genç bir kız scooter kiralamış direğe çarpmış ambulans çağırdık ailesine telefon ettik. Yürüyüş 3000 adımla kaldı. Akşama kadar zaman var tamamlarım 10000 ' i...
allah korusun ya o scooter lari cok hizli suruyorlar ve gercekten korunmasiz 😔
İş yapar ondn degilde ben tüm gun 1 hasta 2 cocukla sabahin 6 bucugunda kalkmis tum gun onlarla işle ugrasmis tek dinlenecegi gun hafta sonu olup dinlenemeyen calisan bi kadinim😔 eve gelmissin karin gergin yorgun bi de trip atma zamani mi hefirlerin ham maddesi odun gerci ne bekliyorm
canim benim allah hepimize guc kuvvet versin cok haklısın ..kuzumm cocuklar nasil bugun 😘
Yok ya dedim ya ben tahmin de sıfırım . adın dan dolayı sandriyon ya büyüksün sandım 😁 kırdıysam kusura bakma bazıları yaş konusunda hassastır. Hele buradakiler bugünlerde iyice hassas ne konuşsak herşey herkese batıyor. Bende dahil😆

He canım he hangi takımdasın bilmiyorum ama hal eden kazansın ne diyeyim 😁

Olsun çocukları büyüt onlarla çıkarsın. Şimdi valla iyi günlerimiz çocuklar büyüdükçe herşey büyüyor.

Ne oldu nereye gidiyorsun. Ben sana demedim mi sürüden ayrılanı kurt kapar diye. Alınganlığın sırası değil. Neredeysen dön. Yoksa bize birşey edemezsin kendine edersin. Kimse sana hakaret etmedi. Herkes düşüncesini söyledi herkes üzerine alınacakken sen sandın ki sadece sana söylendi . Hayır laflar ortaya söyleniyor. Ama illa katılmak istemiyorum diyorsan tabi senin tercihin, sen bilirsin .

Sağol canım he öyle oldu işte 😏

İştahım yok fazla, geçen hafta yiyince bu hafta iştahım gitti. Kocamdan geç gelince suyla yetindi. Zaten karnımda aç değildi aç olsaydım onu da beklemezdim götürrdüm. 😅

Biliyorum canım sıkma canını , cansın 😘

Bırda bırda kız 🤪

MaşaAllah Tutku sana bir başlıyorsun pir başlıyorsun yani. Bu sefer bırakma devam .....

Ay yok ya spor falan 😬

Zaten fıstık gibisin kaptanım . Kimbilir nasıl olmuşsundur . Bugünden itibaren kapılar dolar taşar . Benden söylemesi🥰

Sapol canım acıkmadım . İştahım yoktu erkenden yattık çocuklarla.

Doğru söze ne hacet 🥰
heee hic deme ne guzel spor yapiyordum 3 gundur gece 12 de hasta oldum gercekten devam etmek istiyorum hastayken spor yapmak bana eziyet oluyor 😔
aktivite bol olacak da yürüyüş ev için de dolan babam dolan olacak bu arada bu ev diğer evimden 50 metrekare daha büyük çok yoruyor yavvfff:)))
anladim abla kolay gelsin
ben menü yazmam hatta menü yorumu bile çook nadir dayanamadığım zaman yaparım gülüm , diyet yapmıyorum kendi adıma karşıyım da kimseyi yoldan çıkarmamak ve farkın da olmadan diyet moduna girmemek için böyleyim , bana göre yetersiz yada sağlıklı menü diğerlerine göre ooovv bu ne olabiliyor diye sesimi çıkarmıyorum :)))
bu mesaj beni sasirtti abla menu yazmadan goremiyoruz ne yedigini 😬😬😬 neyse saygi duyuyorum 🤗
ben menü yazmam hatta menü yorumu bile çook nadir dayanamadığım zaman yaparım gülüm , diyet yapmıyorum kendi adıma karşıyım da kimseyi yoldan çıkarmamak ve farkın da olmadan diyet moduna girmemek için böyleyim , bana göre yetersiz yada sağlıklı menü diğerlerine göre ooovv bu ne olabiliyor diye sesimi çıkarmıyorum :)))
iki kez alinti olmus 😂🤣
ayağını zorlayacak şeyler yapma gülüm ,sık sık da varsa at kestanesi jel, kremlerden sür dolaşımı hızlandırıp ayağının hem ağrısını alır hem iyi olmasına yardım eder
tesekkur ederim abla 🤗
Disaridayim canım akşama anca gelebilirim 😬 :ikiside kayıp akşamda gelmezlerse özelden taciz ederim🤣
valla bugun oazartesi gelsinnler artik 🤐
hosgeldin yar 😘😘😘 kuşum aydının sarkisi geldi aklima alintı cok yoksa sarkiyi ekler affetmezdim 🤣😂🤣😂🤣😂🤣
Avantaj ödülü olcak dedim ben. askrhpozitif askrhpozitif kaptanım. 💙 Hatta sizin tartılar resmli olcak dedim. Hem ben Acun'um. Her an herşeyi yapabilirim.😂😂😂
kizzzz senn olaysinn 👏👏👏👏👏👏👏
Menum
10.00
2 d ekmek 2 d sucukla karisik tost
3 yk menemen
Salatalık
Yarım armut
1 d peynir

13.00
1 avuç kabak çekirdegi

17.30
Firinda 1 balik+sebze
Salata
1 d tahıllı ekmek

Su 2.5 lt
Spor 4200 adim maalesef
afiyet olsun canım 😘😘😘
Geçmişi bitirdim menümü yazayım sonrada alıntılara bakayım

11:00
3 dilim sucukla yumurta
Domates
Salatalık
Sivri biber
1 parça peynir
5-6 tane zeytin

17:00(planda yokken dışarı çıktık yemek dışarıda oldu)

1 porsiyon Urfa (¼ unu kızım yedi)
Porsiyonun içinde ne vardı

1 köz domates
1 köz biber
3yk bulgur pilavı
Söğüş

Sivi 1 lt Dukan birasi. 1,5 lt su ,1 kupa detox çayı

AdimEki Görüntüle 2918974
afiyet olsun canimm 😘😘😘
Tutku44 Tutku44
Cordelia Cordelia
@nehir6161
@fantastikaaa
@Poni Bon
@Tesnim1989
Elhan Elhan
@Ytmz
@ekim2009

Sevgili mavi takımım takıma hiç ugramayanlar var 😬yarına herkes bomba gibi hazır dimi
evetttt insaaallah 🤗🤗🤗
20 Eylül
Zipzip- Zipzip- kaptanımız
Kızlar bugün emojilerle Zipzip- Zipzip- kaptanı anlatiyoruz. Hergun bir takım arkadaşımızı anlatalım herkes 3 emoji ile kaptanımizi anlatsın.

😇 Çok yufka yürekli
🤓 Cok calışkan ve zeki
🕵️ İyi bir araştırmacı

Sizler onu nasıl anlatırsiniz???
aaa mukemmel olmus bunu alinti icine yazmamayim 👏👏👏 fikir icin 👏👏
Aynen ablacım gündüz bende gelemedim birde eşler evde oluyor öyle olunca da sıkıntı

Herşey çok güzel canım sadece sabah yulaf ve ekmek ikisine aynı anda gerek yokmuş gibi geldi sanki
ya aslinda yemem sutlu karisim arkasindan ama migdem bulandi yedim .. maydonozlu su iyi gelmedi 😬
Afiyet olsun canım 💕

Afiyet olsun canım 💕

Abla bir biz 45tl den satamiyoruz 20 25 tl

Afiyet olsun canım 💕

Afiyet olsun canım 💕
💖💗tesekkür ederimmm
:KK5::KK36::KK36::KK36::KK36::KK36::KK75: keyfimiz yerine geldi biz boyle butün cok guzeliz 😘😘

aaa niye ki gülüm bal çok faydalı mübarek bir nimet daha bu akşam geldi ballarım ilk fırsatta sabahları bal elma sirkesi sıcak suya başlarım ben :))
Evet ablacım faydalı da sevmiyorum ben kendimi bildim bileli, zeytin reçel falan yemem değişik bir tipim😂

X