Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Bende aynı şekilde diyet+ şekerden olabildikce uzak durmaya çalışıyorum . Şikayetlerimde azaldı. Ama hala tüylenme sorunum var cenemde çıkıyor Bugün gittim doktora bana süt ürünlerini bile az ye dedi içinde şeker var diye sadece yoğurt çok yiyebilirsin dedi. Olabildiğince et balık ye dedi ama bende hiç sevmiyorum beni doyuran ve sevdiğim tek şey süt ürünleri kilo vermemede aşırı sevindi hormonları dengeliyormus. Bilmiyorum çok canımı sıktı bu pcos nerden bizi buldu ya ama çevremde resmen 5 kişiden 3unde var. İnsülin direnci hakkında filan konuştuk bir ilaç önerdi bakalım ne olcak. Vitaminlerim zaten yerlerde

Pco dediğiniz nedir? Offf tatlıya bende düşkünüm. Aslında ben yemek yemeğe düşkünüm genel olarak ama genelde stresten çok yiyorum psikolojik benimki

Ne önerdi ilaç olarak bende de tüyle NME çok çok arttı

Bende de vardi saglikli beslenme kilo verme ile gecti

Canım dokunuyorsa çürük yerlerini aldirsin yara olmadan

Bol yürüyüş de yap canım ve canını sıkma doktorun önerilerini uygula elinden geldiğince

Evet küçük canım Sabah ateşinden ve burun tıkanıklığından gittik ilaç aldıktan sonra gece gazından gittik hatta acildeki dr bizi çok korkuttu ameliyatlık bir durum olabilir araştırma hastanesine gidip bakılması lazım dedi şükür reöntgende öyle çıkmış ultrason yapıldı iyidi başka ilaç verdiler bu sefer de gece ateşi 40 çıktı sonra büyük oğlum ateşlendi peşine günlerdir ne uyuduğumuz belli ne yediğimiz içtiğimiz biraz toparlansınlar haftasonu evime geçeceğim inşallah döküntü yok şimdilik oda yeni bir salgın mı canım

Yaa yedikleri içtikleri biseymi acaba. Çevrede varmı böyle bir şey

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…