Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Günaydın güzel menü

Ya ben pandemi öncesi 2 yıl bıyunca işlenmiş şekeri 10 kere anca yemişimdir. Pcos etkisi yoktu resmen

Afiyet olsun Tatlış Cok güzel bir menü
Teşekkür ederim
Nasil bu menulerle doyuyorsunuz masallah ben cok yiyorum demek ki afiyet olsun
Aslında doymuyorum hele sebzeyle hiç doymuyorum bir tencere sebze yerine 100 grm tavuk doyuruyor beni ama midem açlığa alışsın diye eziyet çekiyorum resmen

İnşallah sağlıkla doğar bebekleri onlara iyi bakacak sevgi dolu aileleri olur hepsinin

Kahvaltı yaptım hala açim asdfg off ilk 10 gün zor geçecek
Asdfkkj yok artık ben bi tık doydum işte bol bol su içiyorum midem dolu olsun diye. Oyalanacak bişeyler bul aklına açlığı getirmezsen üstesinden gelirsin. Ben de ders çalışıyorum birazdan yürüyüşe gidicem akşama da bir leğen salata yapıp yemeyi düşünüyorum midemin biraz doluluk hissine ihtiyacı var onu böyle kandırcam

Kabak detoksuna yeni bir hava katmış
Gelmiş geçmiş olsun ne diyeyim. Ekmek ve simit beni benden aldı
İyi olmana sevindim canım
Kolay gelsin
Korselik durum değil herhalde,belim gene daha iyide sırt ağrıları var,bel düzleşmesi kireçlenme var.
Yaa eşine de sanada çok geçmiş olsun

Ben de aynı aramam... Ama tadina bakarsam cok guzelmis diyip dibini bulurum regl doneminde tatli istemem daha fazla yemek yeme ihtiyacim olur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…