Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Günaydınlar herkese ♥️
Dün akşam misafirim geldi yazamadım akşama kadar temizlik yaptım
23.04.2024
sabah 7.00 sade kahve ictim
10.00 1 dilim kepek ekmeği 1 peynirli yumurta 7 zeytin 1 salatalık 1 domates 1 yeşil biber
14.00 1 avuç fıstık
17.00 1 lahmacun bok yesillik kapanış
2.5 litre su Spor 11.210 adım attım

@Elhan @Cordelia @Beth18
Günaydın güzel menü 👍🏻

Yok canım kullanmıyorum.
Diyet
Spor
Olabildiğince şekerden uzak durmak

Bu üçünü yapınca pco falan hissetmiyosn hiç o kadar rahat ettim ki bir iki aydır çok şükür 🙏

Bir de geçen hiç şeker yemeyen bi kadınla tanıştım. Nasıl yapıyosun diye sordum şeker tam bir bağımlılık yediğin zaman hep yiyesin geliyor ama yemediğin zaman bünye onu aramıyor, hiç canım çekmiyor, yoksa kendimi tuttuğumdan değil dedi. Ben de bi süre şeker yememeye dikkat ettim gerçekten kadın haklıymış. Tatlı bağımlısı ben şimdi hiç tatlı çekmiyor canım. Yesem bile iştahla yemiyorum geçen doğum günü pastamı zorla yedim düşün ki ben 3-4 porsiyon tatlı yiyebilen biriydim.
Ya ben pandemi öncesi 2 yıl bıyunca işlenmiş şekeri 10 kere anca yemişimdir. Pcos etkisi yoktu resmen :KK43:

Afiyet olsun Tatlış :KK60:Cok güzel bir menü :super:
Teşekkür ederim💕
Nasil bu menulerle doyuyorsunuz masallah ben cok yiyorum demek ki :confused: afiyet olsun
Aslında doymuyorum hele sebzeyle hiç doymuyorum bir tencere sebze yerine 100 grm tavuk doyuruyor beni ama midem açlığa alışsın diye eziyet çekiyorum resmen 😃

Sağol canım🥰 Docka iyi evde bizimle birde sürpriz hamilelik durumu var meğerse adam ciftlestirmis hayvanı cinsiyle 😔😔 Bu hafta içi doğum bekliyoruz artık 🙄 Bunu diyeceğim hiç aklıma gelmezdi ama umarım gerçekten cinsiyle ciftlesmistir.Diger türlü sahiplendirmemiz çok zor olacak yavruları 🥲

Sağol canım 🥰 🥰
İnşallah sağlıkla doğar bebekleri onlara iyi bakacak sevgi dolu aileleri olur hepsinin 🙏

Kahvaltı yaptım hala açim asdfg off ilk 10 gün zor geçecek
Asdfkkj yok artık 🤣 ben bi tık doydum işte bol bol su içiyorum midem dolu olsun diye. Oyalanacak bişeyler bul aklına açlığı getirmezsen üstesinden gelirsin. Ben de ders çalışıyorum birazdan yürüyüşe gidicem akşama da bir leğen salata yapıp yemeyi düşünüyorum midemin biraz doluluk hissine ihtiyacı var onu böyle kandırcam 🤣🤣

Mthn83 Mthn83 @Elhan
Kahvaltı 10
Ikı haşlanmış yumurta marul domates salata dereotu peynır
Ara kahve
Akşam 5
Kabak yoğurt
7 gibi bir adet salatalık
Akşam 10.30 iki top açık dondurma bu extra oldu 😂

Su 1.5 litre
3 mil yuruyus cordelıacım yazmasanda olur 😂

Bu kahvemide nazarlara gelmeyelim diye iliştireyim şuraya 😂😂😂
Kabak detoksuna yeni bir hava katmış 😅
23 Nisan menüm
Sabahin ilk saatlerinde 26 yk et kavurma
11 civarında
İki dilim emek,yarım simit,
Salatalik , domates
Tadımlık patates kızartması
Kk peynir
2 haşlanmis yumurta
Sucuklu yumurta
Aralarda
10 a yakın erik
Bir avuç fıstık,iki ceviz tahana firik yarım porsiyon yoktur
Akşam
Tavuk kebabı ne kadardı saymadım asida değildi iki bardak ayran ,yedimde bişey anlamadım benim oğlan ateşi cikti kafamda rahat değildi biran önce eve gitmek istedim😞
Yürüyüş 15 bin adım ama 4 bjni gündüzden piknikten ayaktayken felan sporsuz atılan adımlar
Eki Görüntüle 3418548
Gelmiş geçmiş olsun ne diyeyim. Ekmek ve simit beni benden aldı 😅
Aksami baya iyi gecirmissin canim

Ay eksik olma sagol canim benim. Dun butun gun disaridaydik ve sarjim bitti. Bayram diye cocuklari gezdirdik aksam da okulda bir proje var onu bitirmem gerwkiyordu yazamadim bu sebeple

Aynen eski halimize donmeliyiz

Ben isterim :KK66:

Canim cocugumla uzun vadede cozebilecegim bir durum bu yanlislari dogrulari guzel guzel anlatmam lazim. O gun benimle cikmam istemedi babasiyla cikmislqr guzel vakit gecirmisler. Dun de dedgim gibi sarjim olmadigi icin yazamadim ama artik rutine donecegimiz icin yazarim hep

Ne guzel hafif menu ve yuruyus cok iyi

Guzel menu tebrijler
İyi olmana sevindim canım 😘
Günaydın canlar çok duramiyacagim misafirim geleck akşamdan buyuna uyuyamadım oğluma sabaha kadar uyumadı gibi sürekli su verdim ateslwniyorduda öksürük vardı akşamdan piknik döküntüsü duruyor toplamaliyim
Kolay gelsin 😍
Korselik durum değil herhalde,belim gene daha iyide sırt ağrıları var,bel düzleşmesi kireçlenme var.
Yaa eşine de sanada çok geçmiş olsun ♥️

Yok canım kullanmıyorum.
Diyet
Spor
Olabildiğince şekerden uzak durmak

Bu üçünü yapınca pco falan hissetmiyosn hiç o kadar rahat ettim ki bir iki aydır çok şükür 🙏

Bir de geçen hiç şeker yemeyen bi kadınla tanıştım. Nasıl yapıyosun diye sordum şeker tam bir bağımlılık yediğin zaman hep yiyesin geliyor ama yemediğin zaman bünye onu aramıyor, hiç canım çekmiyor, yoksa kendimi tuttuğumdan değil dedi. Ben de bi süre şeker yememeye dikkat ettim gerçekten kadın haklıymış. Tatlı bağımlısı ben şimdi hiç tatlı çekmiyor canım. Yesem bile iştahla yemiyorum geçen doğum günü pastamı zorla yedim düşün ki ben 3-4 porsiyon tatlı yiyebilen biriydim.
Ben de aynı aramam... Ama tadina bakarsam cok guzelmis diyip dibini bulurum 😂 regl doneminde tatli istemem daha fazla yemek yeme ihtiyacim olur

Naaapiyonuz ben 10 da yesilcay ve kuruyemislerimi yedikten sonra ilk öğünümu yapiyorum😻🌸
Karabugday patlagi ustunde labne ve keten tohumu var
Omletim kimyonlu
1000064665.jpg

X