Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Bende aynı şekilde diyet+ şekerden olabildikce uzak durmaya çalışıyorum . Şikayetlerimde azaldı. Ama hala tüylenme sorunum var cenemde çıkıyor 😞Bugün gittim doktora bana süt ürünlerini bile az ye dedi içinde şeker var diye sadece yoğurt çok yiyebilirsin dedi. Olabildiğince et balık ye dedi ama bende hiç sevmiyorum beni doyuran ve sevdiğim tek şey süt ürünleri 😞 kilo vermemede aşırı sevindi hormonları dengeliyormus. Bilmiyorum çok canımı sıktı bu pcos nerden bizi buldu ya ama çevremde resmen 5 kişiden 3unde var. İnsülin direnci hakkında filan konuştuk bir ilaç önerdi bakalım ne olcak. Vitaminlerim zaten yerlerde😞
Canını sıkma balım ya dediğin gibi artık o kadar yaygın ki malesef kardeşimde de var kuzenlerimde de var. Pco asıl çocuk istediğin zaman başına bela oluyor. Ben 5 yıl bebek hasreti çektim bu pcos belası yüzünden kuzenim de aynı şekilde.. ama bu da bizim bi parçamız kendimizle barışık olup kabullenmeliyiz. En azından biz baş etme yöntemleri bulduk ve uyguluyoruz çok şükür. Zamanla daha da iyi olur ve pcos etkisini minimuma düşürürüz inşallah 🙏

Baya iyi menu

Guzel menu

ADim sayilarin muhtesem

KAbagi sote mi yapiyorsun. Benim de boyle bir detoksa ihtiyacim var

Kaptanim guzel menu yalniz beni devirmissin 2 kilo nedir yawww

Afiyet olsun

I am here :)

Olsun sabit kalmakta meziyet

Guzel fark twbrikler

Tebrik ederim guzel eksi

:olamaz: verirsin ablq

:KK8::KK8:

300 grqmdan ne olur canim ne guzel 60a dusmussun ben bir turlu dusemedim

Cumartesiye hepsi gider insallah

Afiyet olsun abla

Az yemissin ama

Afiyetler olsun :KK66:
Sote haşlama airfrey karışık kuzum

Yaa yedikleri içtikleri biseymi acaba. Çevrede varmı böyle bir şey
bebeğim daha 6 aylık ortak yedikleri bir şey yok ama kız kardeşim bir kaç gün önce kusma şikayetiyle gitmişti salgın demişler ama ne salgını ondan mı oldu bilmiyorum iyice toparlansınlar döneceğim bende buraya 😍

Evet küçük canım Sabah ateşinden ve burun tıkanıklığından gittik ilaç aldıktan sonra gece gazından gittik hatta acildeki dr bizi çok korkuttu ameliyatlık bir durum olabilir araştırma hastanesine gidip bakılması lazım dedi şükür reöntgende öyle çıkmış ultrason yapıldı iyidi başka ilaç verdiler bu sefer de gece ateşi 40 çıktı sonra büyük oğlum ateşlendi peşine günlerdir ne uyuduğumuz belli ne yediğimiz içtiğimiz biraz toparlansınlar haftasonu evime geçeceğim inşallah 🙏🏻 döküntü yok şimdilik oda yeni bir salgın mı canım
Yok kuzum benim oğlan zamanından biliyorum ben tee yaygın bişey tabi ınsallah geçmiş gitmiş olsun iyileşsinler bir an evvel

Yakın markaj istermisin 😅
Isterim tabii 🤩
Menum iki gundur 0 kacamak ilerliyorum yarin diyetisyen gunum
Menum
10.30
1 haslanmis yumur5a
Avokado sos
Domates salatalik
2 dilim tb ekmegi kizarmis

Ara 12.30
Sade kahve
2 ince dilim cevizli sucuk

Ara 14.00
Sade kahve

16.00
5 malta erigi

Aksam 19.00
Firinda kabak yogurtlu
Salata

Su 2 lt
Spor suan icin 5612 adim spor yarisi varmi
Elhan Elhan Cordelia Cordelia Mthn83 Mthn83

Yürüyüş sonrası
Hibiskus-yesilcay karisimi
2 yk tohumluk kabak çekirdeği 🌸

1000064690.jpg

1000064691.jpg

bebeğim daha 6 aylık ortak yedikleri bir şey yok ama kız kardeşim bir kaç gün önce kusma şikayetiyle gitmişti salgın demişler ama ne salgını ondan mı oldu bilmiyorum iyice toparlansınlar döneceğim bende buraya 😍
Yaklaşık bir ay önce benim bebeğim de çok şiddetli ishal kusma yaşadı canım perişan olduk biz de acile gittik serum verildi minicik bebeğe gerçekten salgın var bence. Çok geçmiş olsun inşallah atlatır bir an önce minik kelebeğin

İyi akşamlar
24.04.2024

Sabah 09:00 3 ceviz,2 kupa y.sütle filtre kahve

Kahvaltı yok (dışarı çıkmam gerekti )

Ara 15:00 1 çay bardağı leblebi,2 kupa y.sütle filtre kahve

Akşam 19:00 2 kare karnabahar graten (çok şükür karnabahar bitti),büyükçe bir kase kıvırcık salata,1 çay bardağı kola zero

Hiç listeme uyamadım bugün 😕 umarım sorun olmaz 🙏

2.5 lt su
8500 adım

Elhan Elhan Mthn83 Mthn83 Cordelia Cordelia

menümü yazıp bugünü kapatmış olmayı ümit ediyorum :KK23:

24 Nisan Çarşamba

10.00
2 haşlanmış yumurta
4 adet ceviz
3 adet salatalık
2 dilim beyaz peynir

13.30
2 hurma
4 kayısı
2 incir
1 avuç fındık

15.30
4 yk kaşığı etli bezelye yemeği

su: 2 lt

Elhan Elhan Cordelia Cordelia @Beth18
Afiyet olsun canım 😘 Güzel menü :KK5:

İyi akşamlar
24.04.2024

Akşam 19:00 2 kare karnabahar graten (çok şükür karnabahar bitti),büyükçe bir kase kıvırcık salata,1 çay bardağı kola zero

2.5 lt su
8500 adım

Gayet güzel canım. :KK74:

İyi akşamlar
24.04.2024

2.5 lt su
8500 adım

canım maşallah 9 lu rakamlara çok yaklaşmışsın ne güzel :nazar::nazar::nazar:

Allah kolaylık versin canım keşke misafir kabul etmeseydin biraz toparlardin kendini

Günaydın canım geçmiş olsun en korktuğum sağlık dişler 3 ay sonra rahat oh ne güzel
Sanada geçmiş olsun o bel duzlesmesi eşimde de var artı daralma ile birlikte Allah şifa versin
Canm o misafirim almalıyım doğumu yakın başka zamn da gelemeyecek o yüzden almak zorundaydım sağolsun anlayışli beraber yedik oturduk

X