Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Asrın heykeltıraşı diye ben bu genç kıza derim.

Muhteşem bir sonuç.Allah esirgesin kuzucum.

İyi akşamlar
16.04.2024 Salı

Sabah 10:00 2 kupa y.sütlü filtre kahve

Öğle 12:30 2 dilim tbe,1 domates,7 zeytin,45 gr süzük peynir,çay şekersiz

Ara (saati hatırlamıyorum) 1 küçük kase muhallebili kemalpaşa tatlısı

Akşam 18:30 1 dilim tbe ekmeğin üstüne süzük peynir sürüp yedim.

Öğleden sonra listeme uyamadım

Su 3 lt
8500 adım

Tatlım canını sıkma. Bir şekilde halledersin. Akşam da hafif geçmiş zaten. Yarın eksi görürsün hiç sasirmam.
Kankimin dediği gibi bol su iç, çay iç. Sana bir sır eğer bütün olarak yutabilirsen bir diş sarımsak yut. Boyutu küçük olursa yutmak kolay olur. Zeytinyagina batirabilirsin. Ertesi gün ne şişlik kalıyor ne bir şey. Miden bomboş uyanıyorsun.

Afiyet olsun canım Menun çok güzel katı bir şeyler ekleme

Mthn83 seni secemez miyim acep?

Atayim canim icine giremedigim elbisemin 40 bedenini almistim onu atayim. tek bulamam da kesip koyayim :)
Ayy canım kaptanlık süper olur deli gibi stres yaparmiyim acaba
Ayrıca taş gibisin şu tatilde ne göbekler ne baldır bacaklar gördüm
Novzaradan dan çıkmış gibi. Ama o özgüven kimsede yok. Yani kötü yada art niyetli değilim ama ortaya sergilenecek bir güzellik yoktu. Ama taktir ettim herkesi kulak arkası edebilen insanlara. Biz orada kaybediyoruz işte. El ne der ne düşünür diye düşünmekten mutlu olamıyoruz
Onlar sergilemiş bakılsın demiş bende baktım

Burada biraz göbüslüyüm :) Mthn83
Sana gelirsek döverim seni güzeller güzeli olmuşsun maşallah Allah esirgesin. Varsa bide öncesi yap kız
Sabırsızlıkla bekliyorum tatlışım.
Bende bende. Tatilde en çok sizi özledim galiba
Neyseki tek tuş kadar yakınsınız

Kaptan olurum dombili kaptan mavi takım olduğuma göre kesin kazanırız

Kırk yaşina gelmeden o ne der bu ne derlerle ugrasilip duruluyor maalesef. O leveli atladigim için bayağı mutluyum sanırım
Alttaki dairelerin yeşil yeşil bakıyor hala dombiliyim diyorsun ya

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…