Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Kızlar lütfen yardım edin kime anlatsam inanmiyor doktorum öyle birşey yok sana öyle geliyordur dedi yolladı Allah aşkına yaşayan varmı aynısını ? Adetken arkadan kan gelmesi ve kanlı dışkılama
Çok geçmiş olsun.
Bizim gelin geçen sene tedavi oldu kanlı dışkılamadan. Yalnız endoskopi ve kolonoskopi yapıldı. İhmal etmeyin genel cerrahiden hemen randevu alın.

İyi ki iteklemişler canım, sağlığı hiçbir zaman ertelememek lazım. Giden geri gelmiyor çünkü. Senin de iyi olmana çok sevindim canım.

@cordel
Kızlar lütfen yardım edin kime anlatsam inanmiyor doktorum öyle birşey yok sana öyle geliyordur dedi yolladı Allah aşkına yaşayan varmı aynısını ? Adetken arkadan kan gelmesi ve kanlı dışkılama
Regl de olabilir ama tabiki en iyi sen bilirsin. Tekrar doktora git gayta filan baktır bence ihmal etme. Reglden sonrada sürekli takip edip bak. Çok çok geçmiş olsun

Tesekkurler
20 nisanda kurulacak canım o gün yapılan bildirim ve taleplere göre. Beth18 müsaitse kırmızı kaptan olacak listeden mavi kaptan seçecek
Yeap
Ellerine sağlık kaptanım.
LenaG kaptanımi ve takım arkadaşlarını da tebrik ederim.
Beth18 kırmızı kaptanlığın hayırlı olsun.
Sagol canisi
Beth18 i gören var mı nerelerde bu kız
Buradayim
Nişan, bayram derken birde ustune telefonum bozuldu serviste kaldi 6 gundur telefonu acamadim ama geldim
Bayramda aldiklarimi vercem ve kaptanlikla birlikte insallah 62lere inerim artik vallahi usandim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…