Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Bakayım bir sağol

Afiyet olsun çok güzel menü su da süper

Sağol teşekkürler dilim peynir olacaktı o. Ekicinin lokum kıvamında peyniri bimden alıyorum hep ezine ağır geliyor hafif freş bir peynir.

Alman Çavdarlı esmer sert ama çok sert değil. bizim fırının en iyi esmer ekmeği diye biliyorum. ilk defa aldım denedim güzel ama pahalı arada alırım

Esas şu resmini attığım sert Siyez ekmeği efsane güzel. onuda arada alabiliyorum bizim kafe çıkarıyor bu ekmeğe benzer file marketinde Siyez ekmeği var bilgin olsun

Eklentiler

• IMG_3125.jpeg
    177,1 KB · Görüntüleme: 28
Geçmiş olsun canım Allah şifa versin annecigine

Bayramdan bu yana hiç dikkat etmedim kızlar acaba kaç artı gelirim benim tahminim +3 ama iki gün kabak detox planlıyorum başka türlü gitmez o kiloşlar
Çabuk gelen çabuk gider merak etme. Ptesi başlıyorum ben aralıklı oruca. Diyetisyen eşliğinde devam edicem yarın listem gelir sanırım. Akşam 5 son yeme saat. Birlikte başlayacaktık ya hatırlatayım dedim

Çabuk gelen çabuk gider merak etme. Ptesi başlıyorum ben aralıklı oruca. Diyetisyen eşliğinde devam edicem yarın listem gelir sanırım. Akşam 5 son yeme saat. Birlikte başlayacaktık ya hatırlatayım dedim
Evet canım birlikte başlıyalım motive oluruz sen menülerinde mutlaka etiketle beni sende de var mı artı

Canım kankişim çok teşekkür ederim. Sağlıklı , musmutlu bir ömrün olsun senin de
Ev tamirat işleri ne durumda bitmiştir inşallah.
Aminnnn canım benim sagolasin evet işler bitti artık şükür bayramı da atlattık annem bende olduğundan gelen giden sağolsun çok oldu hep evdeydim masalahhh misafirlerle birlikte bi güzel herseylerden yedım güzel artım la geliyorum
Merhaba guruba katılmak istiyorum
Hosgeldin canım aramıza

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…