Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Kızlar ben şehir dışındaym tartı yok o yüzden tartılmadım. Diyet yapmıyorum ama olabildiğince dikkat ediyorum. Tatlı sadece 2 dilim yedim tüm bayram boyunca. Çikolata şeker vs yemedim. Ama börek içli köfte falan yedim abartmadan öyle az hasarla atlatmaya çalışıyorum. Bir de bol yürüyüş yapıyorum dengelemek için.

Diyetisyenle ptesi günü başlıyoruz biraz onun rahatlığı var üzerimde.. burda da bol bol aktif olucam inşallah 🙏

Benim de pek parlak gecmedi... Bayram üstü annem düştü evde tam diz altinda kas yirtilmasi olmus uzun oturuyor. Bu bana acayip stres yapti.Eve baglandik gelen gidende cok oldu sagolsunlar. Midye tatlisi,aypare ve gullac yapmistim cok guzel olmus dendikce tadina baktim harbi guzel olmus diyip bidaha baktim😂 kuruyemiste yedim... Sindirim alt üst bakalim nasil toparlayacagim
çok geçmiş olsun Leylacım. Allah şifa versin anneciğine 🤲🏻 birine sadaka verin bence

Fondöten aşkına 6000 adım attım geldim 🤣🤣🤣 gra…s te güzel indirim var
Hııımmm neler aldın bende BB krem gibi renkli güneş koruyucu istiyorum kuruda cildim var ne alsam acaba 🙄

Almak istediğim bir kaç marka var fakat 50 gr. 600, 700 tl 😬

tarihi geçmiş güneş kremlerim var onları süremem artık. yinede denize filan gidince ayaklarıma sürüyorum işe yarıyor

İyi akşamlaaarrr
13.04.2024 Cumartesi

Sabah 11:00 2 kupa y.sütle filtre kahve

Öğle 13:00 1 yumurtadan menemen,45 gr süzük peynir,7 zeytin,35 gr tb lavaş, şekersiz çay

Ara 17:00 2 mısır ve pirinç patlağı arası 20 gr süzük peynir, 1 salatalık

Akşam 20:00 150 gr tavuk göğüs ızgaralı karışık salata,1 çay bardağı kola zero

3 lt su
6500 adım

serap911 serap911 Cordelia Cordelia

13 Nisan cumartesi menümü yazayım
Kahvaltı : domates, salatalık, peynir, 10 adet kadar zeytin yarısı yeşil zeytindi, bir dilim alman çavdar ekmeği

Ara: bir armut, bir dikim peynir, bir avuç fındık

Akşam , bir haşlanmış tavuk butu suyuyla beraber, bir kase cacık, bir dilim Alman çavdar ekmeği

Şu an yeşil çay içiyorum belki bir kaç tane kayısı veya hurma yiyebilirim

Hııımmm neler aldın bende BB krem gibi renkli güneş koruyucu istiyorum kuruda cildim var ne alsam acaba 🙄

Almak istediğim bir kaç marka var fakat 50 gr. 600, 700 tl 😬

tarihi geçmiş güneş kremlerim var onları süremem artık. yinede denize filan gidince ayaklarıma sürüyorum işe yarıyor
Fondöten,makyaj süngeri aldım kasa arkası da güzel indirim vardı bir de deodorant aldım.
Geçen gün Leyla’cım bana önermişti çok kuru benim cildim Avene marka güneş kremi 150 ml bendeki bitsin onu alacağım. Renkli olanı da var kuru cilt için 385 tl gördüm Tren…l da bir bak istersen.

Kahvaltı : domates, salatalık, peynir, 10 adet kadar zeytin yarısı yeşil zeytindi, bir dilim alman çavdar ekmeği

Akşam , bir haşlanmış tavuk butu suyuyla beraber, bir kase cacık, bir dilim Alman çavdar ekmeği

Afiyet olsun gayet başarılı menü 💪

İyi akşamlaaarrr
13.04.2024 Cumartesi

Sabah 11:00 2 kupa y.sütle filtre kahve

Öğle 13:00 1 yumurtadan menemen,45 gr süzük peynir,7 zeytin,35 gr tb lavaş, şekersiz çay

Ara 17:00 2 mısır ve pirinç patlağı arası 20 gr süzük peynir, 1 salatalık

Akşam 20:00 150 gr tavuk göğüs ızgaralı karışık salata,1 çay bardağı kola zero

3 lt su
6500 adım

serap911 serap911 Cordelia Cordelia
Afiyet olsun tatlım. :KK9:
Süzük peynir aşkina :KK73::KK73:

Afiyet olsun canım dikim peynir yöresel mi :confused:
Alman çavdar da ilk kez duyuyorum. Bizim buralarda Rus ekmeği satılıyor kaya gibi sert rengi simsiyah bir gün gözümü karartıp alayım diyorum sonra vazgeçiyorum hatunları pek bir güzel ama ekmekleri de öyle mi bilemedim o_O

X