Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Ayyy çok teşekkür ederim canım yaa güzel kalbinden öpüyorum haftaya senle güzel bir aralıklı oruça girelim serap911 sende katıl canım hep birlikte yaza kalmadan şu hedefleri tutıralım

Tmm canım inşallah burda olurum yine bildirim yaparım kafam hep burda çünkü

Galiba hiç agzına bişey atmıyorsun sıvı dışında been öyle yapmıştım ama etkili olmuştu sadece iki öğünle
Ben aslında kendi programımi kendim yaptım. Dedim serap sana ne kilo aldırıyor alışkanlığın ne . Ben gündüzcu değilim gece yemek yiyen biriyim dedim bu alışkanlıktan vazgecmwn lazım. O yüzden en en geç 6 gibi son öğünü yapıyorum. 2.olakta yemekten ne kadar uzak kalırsan ne kadar az yersen aklına o kadar az gelir. Ben yedikçe yiyesim gelen biriyim. E ara öğünde ne yicem meyve yesem doyarim su çay kahve iç gitsin

Evet bende saat 7 den sonra yediklerim resmen yarıyor bana bende aralıklı orucu sadece iki hafta yapabildim sonra araya ramazan girdi inşallah bu hafta dinleneyim haftaya başlarım ara ögün meyve yenebilir aslında güzel fikir

İnşallah yardım edecek birini bulursun fridacim. Olduğu kadar yaparsın çok da yorma kendini.

Amin tek tesellimiz o dimi ama
Bayram sonu bi detoks paklar bizi neler yapabılırız konusalım ben kabak dıyorum dırek oyleli bir giriş yapayım dertlerimden arınayım
Ananasciyim ben kuzum.
100 liraya bir tane alıyorum bir hafta fazlasıyla yetiyor. Satıcı çocuk bana iki adet de bütün kabuğunu veriyor
Çayıydi meyvesiydi çok işime yarıyor. Kabak beni çok sevmiyor.
Dönüşümüz muhteşem olmayacak ama eski ivmemizi yakalayacagimiza eminim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…