Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Çok geçmiş olsun canım. Umarım ağrın geçmiştir. Karabasan ayrı fena olmuş.

Ay elhanım ben hiç iyi değilim meğer ben sizin için nefsimi tutuyormuşum arke sen buralarda olacaksın ara sıra bana yeme dıye bıldırım at 61.9 ibrem bayram sonu kaç çekecek acabasııı
YEMEEEEEE

Sen nerelerdesin ki şu an canım, günlük girip menü yaz madem bize. Aman nolur çok yukarılara çıkma.

Canım katılmak mecburi değildi zaten, Elhan kaptanım kalanlar kendi aralarında devam edebilir deyince biz de kimler kalıyor diye baktık. İsteyenlerle küçük takımlar kurduk bakalım. Sana iyi tatiller diliyorum canım.

Off bu haber beni mahvetti.. kuzum benim melek olmuştur. Allah ailesine sabır versin
69 degilmiydin nasıl 73 çıkıyo
Ben de 62 çıktım bazen oluyo öyle şeyler
Aynen ben de öyleyim. Serbestim düşüncesi bile bana kilo aldırıyor. O yüzden sincaplara katıldım yoksa bayram sonu 67 yle falan geri dönme potansiyelim vardı.
Cumartesi 67.300
Bugün 66.800
-500 vallahi direnç kırılmış su gibi gidiyor 66 yı gördük bayrama
arke
Ayy maşallah valla kendi direncim kırılmış gibi sevindim hadi 60 a gel birlikte 60 direncini kıralım

Afiyet olsun canım, iyi ki o mesajı okumuşsun. Akşam yemeğin fazla karbonlu olmuş galiba.
Hadi ben de katılayım madem kadro çok güzel şampiyonlar ligi gibi
Sincaplara hoş gelmişsin canım.
Ay ama ben net degilim arke salı belki ama cuma bildirimi zor diger hafta varım ama
Tamam canım dahil olmak zorunda değilsin, hangi takıma alınmıştın hatırlayamadım ama kaptanlarımız çıkarmıştır sanırım seni serap911 Cordelia

Ay bu ilginç bişeye benziyor benide alın guruplara hadi yarın ben tartılmaya korkuyorum cumartesinden beri iyi geçmedi sankiii
Canım herhangi bir takıma alındın mı ben henüz göremedim.
Gel gel çok güzel burası pekiii uçan kedicik misin çılgın sincap mıııı
Hmmm bu sefer ben deee 105 de takılı kaldı perşembeden beri oynamıyor inat etti ben de ediyorum ama ben kazanacağım
Kendini korumaya aldı demek bak sen şuna, benim lenam üstesinden gelir onun.

Ben kedicik miyim sincapçık mıyım kaptanlar serap911 Cordelia
Tatlı bir sincap olmuşsun duyduğuma göre

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…