Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Ahh canım yaa ben internetten baktım bir sporcu çıkmıştı. Bu mesajı şimdi gördüm çok üzüldüm yavruya. Allah ailesine sabır versin, dayanma gücü versin. Allahım kimseye evlat acısı yaşatmasın.

Evett benim kilo yine direnç gösteriyor

Cumartesi 105.15
Salı 105
Fark - 0.150 gr (o inat ben inat ben kazanacağım )

serap911
En azından artıya doğru bir yükseliş yok canım, bence cumartesi eksi gelirsin.
Selam kızlar
Geçen cumartesi 68.65
Bugün 67.55
Fark -1.1
Helal sana nasıl güzel bir eksi bu.
Merhabalar
Bugün bı tartıldım 73 kg gördüm
Yaş almanın agirligi çökmüş üstüme
Biraz dikkat edeyim dedim ama kendimi sinirladikca daha bı kıtlık hissediyorum
Tok tartıldım yazmışsın canım, o yüzden bu kadar artı.
Cuma 73.200
Bugün 75.700
Fark 2,5
serap911
Bayağı ödem yapmışsın canım.
MasterFat olduk galiba ben de abarttım diyordum neler oluyor daha bayram gelmedi
Aman duralım kaptan, daha şimdiden abartırsak bayram zor geçer.
Geçen cumartesi 74,05 bugün 74,3
250 gram artı geldim arke @Mthn83 serap911
Çok artı gelmemişsin neyse ki.
Tebrik ederim sincap kaptanım, çok güzel eksi.
cumartesi 89.8
bugün 88.2
fark -1.6
Bravo canım, süper bir eksi.
Yine 6lar gelmedi
Az kaldı eli kulağında artık.
Cumartesi 67.300
Bugün 66.800
-500 vallahi direnç kırılmış su gibi gidiyor 66 yı gördük bayrama
arke
Şükürler olsun canım, sabrettin sonunda gitmeye başladı.

İyi akşamlar kızlar dünden beri gelemedim dün yavaş yavaş biraz yük taşıdım ama yinede kendimi incitmişim belim ağrıyor. Gece saat 3 den sabah 7 ye kadar uyku tutmadı vücudum çok yorgun oluncada uyuyamadım herhalde. Cumadan beri yediklerimde çok istediğim gibi olmadı bu sabah tartıya bir çıktım şok…
Rakam olarak 110 küsürü gördüm ama inanın küsüratı beynim algılamadı cumartesi 107.4 ü görmüştüm ben en iyisi kedi ve sincap olmaktan vazgeçeyim yine listelerimi yazarım size eşlik ederim.
uyumuştum yeni kalktım ocağa tavuk koydum haşlanmaya onu yerim yemeğim yoktu durumlar böyle yaniii sabah bir kalktım değil ellerim yüzüm gözüm şişmiş bu artının yarısı kilo ise yarısı şişkinliktir

Afiyet olsun canım Menü , adım muhteşem. Kolaylıklar seninle olsun. Bahçenin önü de arkası da tertemiz, düzenli olsun inşallah. Ellerine, kollarına sağlık.
Sağol canım alan büyük ancak bölüm bölüm yapabiliyorum yavaş yavaş. bayrama yetişsin istedim tam bitmedi arka bahçeyi temizledim birde inşaat yapılan yeri temizlemem lazım bayram sonrası pazartesi kiracı içine girecek yardımcı kadın bulabilirsem iyi olucak yoksa iş yine başa düşüyor

İyi akşamlar canım yorgunluktan ödem tutmuştur. Suya yüklen içebilirsen kiraz sapı çayı olmadı yeşilçay içmeye başla bence cumartesiye o fark kalmaz

İyi akşamlar
09.04.2024 Salı

Sabah 11:00 2 kupa y.sütlü filtre kahve,yarım çay bardağı leblebi

Öğle 13:00 4 yk yoğurt,3 yk yulaf,8 çilek

Ara 16:30 2 mısır ve pirinç patlağı arası 20 gr süzük peynir,1 salatalık

Akşam 19:45 5 yk bakla,4 yk yoğurt

3 lt su
8500 adım

serap911 Cordelia

Çok hafif bir menü bence güzel sık yenmis ama birşey yememissin doğru tabir mi bilmiyorum ama afiyet bal şeker olsun

Sagol canım sabır ama nasıl bir sabır

YEMEEEEEE

Sen nerelerdesin ki şu an canım, günlük girip menü yaz madem bize. Aman nolur çok yukarılara çıkma.
Giremiyorum cok kuzum yarın bayram sabahı sonra Sakarya nasıpse orda İzmit’e de ugrucaz muhtemelen epey yoğun geçer daha bayram başlamadan ben baklavamı pıdemı falan yedım resmen , annelik ile alakalı duygusal bi boşluktayım bu ara resmen onu kapatmaya çalışıyorum zorlandığım bi dönem farkındayım da bahane asla degıl ama bakalım sadece bı kac gun kafa dınleyıp tum enerjimle gerı donecegım

Sahur iki ceviz iki hurma iki kayısı Bir incir
Tarçınlı biir bardak süt

Akşam iki lahmacun bir kase salata bir kase çorba 3 bayram kömbesi

Papatya çayı vs içicem bugün biraz yiyesim geldi dengelerim bu hafta ama
arke

Evet aralıklı oruç bircok insanda etkili oluyor. Ben araştırmıştim sonra fark ettim ki benim kendi yeme düzenim zaten aralıklı oruçla aynıymış
Beendee senin gibi düşünüyordum. Ama bir fark buldum araa ögün yemiyorsun onun yerine sıvı şeylerle besleniyorsun o daha etkili olldu sen de öyle yapıyordun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…