Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Elhan LenaG
Geçen hafta:60.90
Bu hafta:60.75
Fark : -150 gram

3 gün diyet 4 gün serbest takılmıştım sonuç böyle. Yürüyüşler ve bol hareket olmasa mutlaka artı gelirdim. Buna da şükür diyorum.

59.90 görmeyi çok istiyorum özellikle bayramdan önce çok istemiştim ama bi türlü olmuyor 60 tan 59 a geçmek için o direnci kırmak için ne yapmam lazım Jasminium84 patimsilizm çıtırlar ligi üyeleri bana tavsiye verir misiniz

Eklentiler

• 16ACA937-69C8-475D-BEAE-A8325BC78C91.jpeg
    64,6 KB · Görüntüleme: 15
Mesela bende öyle bir buçuk ay 67 68 de kaldım ama sen çokta kafanı takma 60 la 59 arasında ne kalmış ki belkide yağ oranın azalmış tur Vücud korumaya girmiştir

Mesela bende öyle bir buçuk ay 67 68 de kaldım ama sen çokta kafanı takma 60 la 59 arasında ne kalmış ki belkide yağ oranın azalmış tur Vücud korumaya girmiştir
Yok yağ oranım artmış 100 gram
Şubat ayında sadece 1 kg, Mart ayında ve 6 nisana kadar 37 günde sadece 1 kg vermişim.grubun kaplumbağaları biziz galiba

4 ay bile olmadı alalı genelde banyoda duruyor tartım zemin düz diye orda tartiliyorum dolabın altı boş oraya itmistim aannemde banyoyu yıkayınca büyük ihtimalle içine su gitti
O zaman Sudan dolayı arızalanmış gidip bir eczanede tartıl dicm bence kapandılar yada saglık ocağı ama üzülme hasta içi bildirim yaparsın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…