Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Size süzük çok yakışıyooor
Şifa olsun canım benim.
Süzük neydi yaa krem peynir lokum kıvamında peynir gibi bişeymiydi
Ben ekicinin lokum kıvamındaki peynirini seviyorum. arada sıkılınca ezineye dönüyorum evde tulum peyniri var eski kaşar var pek yememeye çalışıyorum durum böleee

Afiyet olsun Fridacim
Harika bir menü.

Süzme peynir canım, Lenanin eşi süzük dediği için biz de suzuge alıştık. Peynirin her türünü çok severim. Yeter ki çok tuzlu olmasın o diyette biraz sıkıntı. Cevizle harika gidiyor.

Afiyet olsun maşallah hem adım hem menü çok güzel

Süzme peynir canım, Lenanin eşi süzük dediği için biz de suzuge alıştık. Peynirin her türünü çok severim. Yeter ki çok tuzlu olmasın o diyette biraz sıkıntı. Cevizle harika gidiyor.
Bende peynire bayılıyorum peynirsiz çaysız kahvaltı yapamam akşamlarıda çok seviyorum bu akşam Siyez unundan gözleme gibi bişey yapasım vardı kendime engel oldum

Tekrardan hoşgeldin
Zorlu zamanlar geçmiş sırada güzel günler var

Başınız sağolsun. Allah sabır versin kayınpederinize geçmiş olsun

Hoşgeldiniz

Başınız sağ olsun canım. Kayınpedere gelmiş geçmiş olsun. Sağlıkla yaşasın. Eşini kaybedince kurtulduğuna sevinememiştir çok acı bir durum. Allah sabrını versin.

Allah rahmet eylesin rabbim sabrını versin canım

Tekrardan hoşgeldin
Zorlu zamanlar geçmiş sırada güzel günler var
Allah razı olsun. Hoş buldum

Menülerin çok güzel canım afiyet olsun

Afiyet olsun canım güzel menü

Afiyet olsun canım

Tesekkur ederim guzel kizlar :)
Bende peynire bayılıyorum peynirsiz çaysız kahvaltı yapamam akşamlarıda çok seviyorum bu akşam Siyez unundan gözleme gibi bişey yapasım vardı kendime engel oldum
Ay ben de kahvaltida peynir sevmiyorum. Olmasa aramam sirf yemek icin yiyorum. Sadece tulum peynirini biraz seviyorum obur peynirleri sirf kalsiyum olsun diye yiyorum

Afiyet olsun şu kerevizi anca rendeleyip yoğurtlayınca yiyebiliyorum
Sağol canım
Salatasını çok arada yerim
30 yaşından beri bütün zeytinyağlı soğuk yemekleri çok seviyorum.
Zeytinyağlı portakal suyu ile pişiriyoruz canım bezelye ve koyuyoruz.
İnan tadı çok güzel oluyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…