Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Diyetisyen ile son ölçümüm yaptım. Tatile gideceğim için yeni program almadım.
600 Gr ödem olmuş 200 Gr yağ gitmiş tartıya yansıyan 400 Gr
Toplamda 4.2 vermişim diyetisyen ile 😍
Listelere uyamadim. Sadece ilk hafta protein diyetine tam uydum.
Ramazan diyet için iyi bir zaman değil. 🫣
tebrikler canım🧿❤️ Hiç iyi bi zaman değil ben de nasılsa kafama göre diyet yapıyorum deyip ara verdim bayram sonrası göreyim şakırdakımı 😍

Son düzenleme:
tebrikler canım🧿❤️ Hiç iyi bi zaman değil ben de nasılsa kafama göre diyet yapıyorum deyip ara verdim bayram sonrası göreyim şakırdakımı 😍
Ramazan banada yaramadı diyet yönünden canım bire bir uymaya
Calışsamda olmadı
Haftada kaç kere sebze protein yedim belli değil daha az yediğim bile olmuş ama uyamıyoruz birebir anlıyacağın.

Ramazan banada yaramadı diyet yönünden canım bire bir uymaya
Calışsamda olmadı
Haftada kaç kere sebze protein yedim belli değil daha az yediğim bile olmuş ama uyamıyoruz birebir anlıyacağın.
Ramazanda kilo eksilmesi çok zor.streste etken madde, uykusuzlukta yoksa senin yediklerin çok azdı yanii
Bayram sonrası Herşey daha iyi olucak 🌹

Tesekkur ederim guzel kizlar :)

Ay ben de kahvaltida peynir sevmiyorum. Olmasa aramam sirf yemek icin yiyorum. Sadece tulum peynirini biraz seviyorum obur peynirleri sirf kalsiyum olsun diye yiyorum
İşte bendede tam tersi kahvaltı menüsünü o kadar seviyorum. arkadaşların menülerini okuyorum öğlen direk yemekle güne başlamışlar şaşırıyorum nasıl olur yanii diyorum

Canlar sizlere merhaba diyemeden lafa dalmış oldum. Herkes iyidir inşallah.

Sabah oğlum okula ağlayarak gitti baş ağrısından. Sınavı var diye mecburen gönderdim. Öğlen dayanamadığı için eve getirdim, hem ateşi var hem ağrısı. Cumaya randevu aldım baş ağrıları için. Şimdi babasıyla yatıyorlar. Akşam giremezsem haberiniz olsun. İnşallah ateşi yükselmez.
Nasılsınız merak ettim. Ah yavrucak ağladı mı sabah cuma günü Dr. Ne diyecek bakalım, Gelemedin çocuk rahattır umarım. salgın filan mı var acaba havada ani ısındı ortalıkta bayağı hastalık var sanki 🙄

IMG_0176.jpeg

X