Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Dünden biraz moralim bozuktu ne diye hitap edemeyeceğimi bilemedigim adam köpeğimizi sokağa atmış.Onun dükkanında duruyordu kediler bende köpek onda kalıyordu. Ona bile bakamayip sokağa atmış barınaktan aradılar beni😔😔 Allah tan benim de numaram vardı çipinde .Çip onun üzerine kayıtlı ama ona ulaşamamışlar. Şok oldum inanın🥲🥲
Oğlum gitti aldı onu ne kadar korkmuş üzülmüş yavrum.Kocaman bir rottweiler cinsi ama ponçik pamuk gibi bir hayvan.
Şimdi 4 kedi 🐱 1 köpek 🐶 evdeyiz bakalım ne olacak.Kediler var diye odada duruyor hayvancagiz. Sesi de çıkmıyor yavrumun 😔
Çok üzüldüm ama kendimi daha güçlü hissettim demek ki benim yüreğim ondan daha güzel daha güçlü ❤️❤️
Kopegini sahiplendirmis miydin? 4 kedi 1 kopek cok zor aynı evde🙈 bizde de 2 kedi 1 kopek ama ev müstakil oldugundan rahatiz terasta guzel bir kulubesi var... Biz de kopegimizi bebekken alip buyuyunce sokaga birakiveren birinden sahiplenmistik

bugün çok tatsız bir olay yaşadım tadillata olan bir artı bir gibi bir yerim var. evimin alt katı orayı yaptırıyorum bugün mobilyası geldi mutfağı adam o kadar kötü yapmış kiii inanamadım taktırmadım kavga ettik sök bunu takma dedim al götür dedim. yarı parasınıda verdim sayılır adamlar söküp götürmüş tam bayram arifesi paramı alamama durumumda var tansiyonum çıktı yeride kiraya verdim 15 gün sonra kiracı gelicek sinirlerim alt üst oldu zamanım olsa iptal edicem onuda yapamıyorum mutfağım kötü oldu yaniii tamda bayrama sıkıştı ...
Canım çok üzüldüm, adamla anlaşıp düzelttirmeye çalış istersen. Yeni birini bulup baştan yaptırmak tam bayram vakti çok zor. İşin kötüsü kiracı girecekmiş. Eğer bu adamla devam edemeyeceksen ve paranı alabilirsen, hazır mutfaklardan satın alabilirsin. Umarım en kısa sürede seni üzmeyecek şekilde çözülür.

Elhan Elhan Özür dilerek yazıyorum
Ben çok kötüyüm
Miğde bulantısı ağrısı
Perişan oldum
Yemek vb.yok
Buraya giremedim ne olur kusuruma bakmayın hepinizden çok özür diliyorum
Halsizlikde cabası.Elime telefon alamıyorum perişanım
Bana ne oldu anlıyamadım
Annem ilaç içirdi şimdi
Oruç vb.yok
Geçmiş olsun canım. Geçen gün yaşadığın olay da seni etkilemiş olabilir. Stres hemen mideye vurur genelde. özür dileyecek bir şey yok. İnşallah çabuk toparlanırsın canım.

Elhan Elhan Özür dilerek yazıyorum
Ben çok kötüyüm
Miğde bulantısı ağrısı
Perişan oldum
Yemek vb.yok
Buraya giremedim ne olur kusuruma bakmayın hepinizden çok özür diliyorum
Halsizlikde cabası.Elime telefon alamıyorum perişanım
Bana ne oldu anlıyamadım
Annem ilaç içirdi şimdi
Oruç vb.yok
Ay canım bu salgın mide bulantısı yapiyo :KK43: gecen hafta ben de öyleydim

Dünden biraz moralim bozuktu ne diye hitap edemeyeceğimi bilemedigim adam köpeğimizi sokağa atmış.Onun dükkanında duruyordu kediler bende köpek onda kalıyordu. Ona bile bakamayip sokağa atmış barınaktan aradılar beni😔😔 Allah tan benim de numaram vardı çipinde .Çip onun üzerine kayıtlı ama ona ulaşamamışlar. Şok oldum inanın🥲🥲
Oğlum gitti aldı onu ne kadar korkmuş üzülmüş yavrum.Kocaman bir rottweiler cinsi ama ponçik pamuk gibi bir hayvan.
Şimdi 4 kedi 🐱 1 köpek 🐶 evdeyiz bakalım ne olacak.Kediler var diye odada duruyor hayvancagiz. Sesi de çıkmıyor yavrumun 😔
Çok üzüldüm ama kendimi daha güçlü hissettim demek ki benim yüreğim ondan daha güzel daha güçlü ❤️❤️
Şu dilsiz masumlara neden bunları yapıyorlar. Bakamayacaksa seni arayıp söylesin, sokağa atmak nedir. Ya başına bir iş gelseydi. Şimdi bir odada durması da iyi olmamış ama bence zamanla kedilerle arası iyi olacaktır. kardeşleriyle bir arada yaşamayı öğrenir bence.

X